pl | en

Ekskluzywna Pamięć Iomega dla Biznesu

Dyski Iomega® eGo™ Leather - solidne, kompaktowe, stylowe

Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE: EMC), globalny lider w systemach ochrony danych, wprowadza na rynek polski ekskluzywną linię przenośnych dysków twardych, których obudowa pokryta jest skórą w kolorze głębokiego brązu - Iomega® eGo™ Leather, o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard™. Stylowe dyski przenośne mogą pomieścić do 2.000.000 zdjęć, ponad 9250 godzin muzyki i 750 godzin wideo.

Dyski Iomega® eGo™ Leather wyposażone są w technologię Drop Guard wykorzystującą mechanizmy umożliwiające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 1,3 m, co jest wartością o 40% większą niż średnia na rynku dysków przenośnych. Wykorzystane materiały tłumią drgania i pozwalają przetrwać dyskom w standardowych warunkach użytkowania, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych. Proces archiwizacji danych wspomaga dokładane oprogramowanie EMC® Retrospect® HD i MozyHome™ Online.

Dysk Iomega® eGo™ Leather wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s, nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza.

Dyski Iomega dostępne są w cenie detalicznej: Iomega eGo™ Portable Hard Drive USB 2.0 , 500GB (Leather Brown) 114,90 Euro brutto

Urządzenia chronione są dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu użytkownicy zyskują dodatkowo 1 rok gwarancji).

EMC
Firma EMC Corporation (NYSE: EMC) jest światowym liderem w zakresie produktów, usług i rozwiązań z dziedziny zarządzania i przechowywania informacji pomagającym organizacjom efektywnie wykorzystywać posiadane informacje na każdym etapie cyklu ich istnienia. Informacje o produktach i usługach firmy EMC można znaleźć w witrynie firmy pod adresem: http://poland.emc.com

Iomega
Iomega Corporation, będąca w całości własnością EMC Corporation, której centrala znajduje się w San Diego, jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań do przechowywania danych i bezpieczeństwa sieciowego dla małych przedsiębiorstw, biur domowych i konsumentów. Firma sprzedała ponad 410 milionów dysków od czasu powstania w 1980 roku. Obecnie portfolio firmy Iomega zawiera produkty NAS, zewnętrzne dyski twarde, dyski multimedialne w tym rodzinę produktów ScreenPlay™ i nagradzane systemy REV® Backup Drive. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie www.iomega.com. Strona dla resellerów znajduje się pod adresem http://www.iomega.com/ipartner.

Źródło: Iomega