pl | en

Polska premiera firmy Block

Seria 100
Produkty firmy Block są wprowadzone na rynek w 2009r. Firma jest niemiecka. Urządzenia projektowane są w Niemczech, produkowane w Chinach i w 100% sprawdzane w Niemczech. Docelowo, po okrzepnięciu firma zamierza produkować w Niemczech. Produkty charakteryzują się świetnym wykonaniem „za pieniądze”. W serii 100 mamy do czynienia z solidnymi, metalowymi obudowami, z grubym panelem przednim; ponadto urządzenia wyposażone są w metalowe, regulowane nóżki. Wzmacniacz V-100 posiada wejście gramofonowe!
Całość wygląda po niemiecku solidnie, gra zadziwiająco dobrze w stosunku do ceny. Szef firmy Pan Michael Block opatrzył swoją markę rodowym herbem rodzinnym. A szlachectwo jak wiadomo- zobowiązuje!
Niemiecka prasa muzyczna wystawia produktom firmy Block bardzo dobre, wyróżniające oceny. A to dopiero początek. Przygotowane są nowe produkty. Do końca roku możemy się spodziewać odtwarzacza DVD i wzmacniacza 5.1. Również niemiecki fachowy handel ssie urządzenia Blocka z całej siły. Aż dziwne: bo i kryzys i niemiecki rynek jest od dłuższego czasu bardziej nasycony w sektorze audio, niż na przykład rynek polski. Zupełnie podobnie sprawy się mają np. w Holandii, czy we Francji. Ważną przyczyną tego stanu rzeczy jest celowe przygotowanie produktów marki Block tak, by fachowy handel dojrzał w nich swoją szansę w starciu z produktami sieciowych sklepów.Ceny:
Seria 100 – kolor czarny lub srebrny
Odtwarzacz CD C-100 – 1539 zł
Wzmacniacz V-100 - 1899 zł
RDS tuner R-100 - 1320 zł
Tuner internetowy IT-100 - 2200 zł

Źródło: HiFi Ja i Ty tel. 513-79-56-09