pl | en

VERASTARR
KABLE POŁĄCZENIOWE

Firma Verastarr została założona w 2001 r. przez Mike’a Powella w Atlancie, w stanie Georgia. Mike zajmuje się produkcją audio od 2002 r. Zaczynał od dobrze znanych serii przewodów Silver Reference i Silver Signature. W dalszej kolejności firma Verastarr opracowała przełomowe kable Grand Illusion wytwarzane z wysokiej czystości srebrnych taśm w roli przewodnika. Kable te zdobyły aprobatę branżowych recenzentów i profesjonalnych użytkowników. W 2009 r. Mark Levinson wybrał Mike’a Powella na swojego konsultanta na High End Audio w Korei Południowej, a najwyższej klasy referencyjne przewody dostarczyła firma Verastarr.

Verastarr oczekuje na zatwierdzenie kilku patentów na swoje kable. Nie wykorzystują one żadnych podzespołów dostępnych wprost ze sklepowej półki. Wszystkie elementy składowe są produkowane na zamówienie, a następnie poddaje się je procesowi obróbki kriogenicznej, która zapewnia najlepszą wydajność i trwałość.

Verastarr oddycha i żyje reprodukcją muzyki. Firmowe motto brzmi: „wszystko albo nic”, zatem żadne półśrodki nie wchodzą w grę. Muzyka powinna brzmieć dokładnie tak, jak w studiu nagraniowym. Filozofia firmy wywodzi się z pasji do sztuki muzycznej, a nie z pogoni za zyskiem. Verastarr gwarantuje, że bogate w emocje przeżywanie muzyki może angażować i zapierać dech w piersiach.

Wszystkie produkty Verastarr są produkowane ręcznie na terenie U.S.A.

Źrodło: Audio System