pl | en

iFi iRack, USB Mercury
Stand, kabel USB

Do sprzedaży weszły dwa nowe produkty iFi Audio, szafka iRack dedykowana do elektronicznych urządzeń iFi Audio oraz kabel USB Mercury.
Szafka iFi iRack jest dopasowana zarówno do urządzeń serii micro jak i to serii Nano. Jej półki wykonano z wytłumionego organicznego szkła. Podpory są wykonane z niemagnetycznej stali nierdzewnej i są tłumione gumowymi pierścieniami. Kolce i talerzyki wykonano we współpracy z firmą Track Audio. W wersji Premium do szafki dołączane są kable (interkonekt RCA 43mm, dwa interkonekty RCA 20cm, kabel mini-jack 15cm).

Cena za szafkę wraz z kompletem kabli to 655 zł.

Pojedynczy kabel USB Mercury to krewniak podwójnego kabla Gemini. Mercury jest zgodny z High-Speed USB 2.0 (obsługiwane sygnały 24 bity/192kHz i wyżej). Zastosowana geometria kabla i konstrukcja wtyczek gwarantuje bardzo ścisłą zgodność impedancji z 90-omową specyfikacją. Zastosowano wtyczki o nazwie Final USB - mają one aluminiowy korpus i złocone styki. Na kablu znajdują się trzy tłumiki z ceramik tlenków metali do tłumienia częstotliwości radiowych. Każdy z nich działa w innym zakresie. Poza tym środkowy tłumik może być przesuwany wzdłuż kabla aby zoptymalizować tłumienie. Izolację wykonano z polietylenu, zastosowano miedź OHFC i podwójne ekranowanie.

Cena za kabel długości 0,5 metra wynosi 425 zł, a cena za kabel 1-metrowy 565 zł.

Źrodło: Moje Audio