pl | en

Włoskie monitory i podłogówki Diapason w Premium Sound.

Trójmiejski salon zaprasza na prezentację przepięknych głośników Diapason.
Nadrzędnym celem firmy Diapason, było od jej założenia w 1987 roku stworzenie głośników, które będą w stanie wiernie odtworzyć trójwymiarową przestrzeń i zapewnić przejrzystość przekazu, a poziom emocji towarzyszący odsłuchowi powinien, co najmniej dorównywać temu, jaki czujemy uczestnicząc w koncercie na żywo.

Obudowy głośników, wykonywane są ręcznie z litego drewna i w odpowiedni sposób montowane, tak, aby ich konstrukcja była bardzo sztywna i pozbawiona jakichkolwiek rezonansów. Wyższe modele monitorów mają kształty nawiązujące do diamentu, co nie tylko miało stworzyć ładny design, ale podyktowane było parametrami technicznymi takiej konstrukcji.

Głośniki oraz elementy zwrotnicy w każdym z modeli są dobierane z tolerancją 1%. Przetworniki zamawiane są u najlepszych producentów, według indywidualnej specyfikacji włoskiej firmy. Wybierane są tylko te, które zostały dokładnie sprawdzone i odpowiednio dobrane, zapewniając najlepszą wydajność akustyczną i łatwość wysterowania przez większość wzmacniaczy. Firma Diapason opracowała system połączenia zwany Diapason Direct Drive, który charakteryzuje się bezpośrednim połączeniem wzmacniacza z głośnikiem nisko-średnio tonowym z pominięciem elementów zwrotnicy, co eliminuje wady filtra dolnoprzepustowego.

Już od dzisiaj w naszym salonie można posłuchać trzech modeli:
Adamantes III 25TH | Karis N.W. | Neos

Wkrótce dostępne będą pozostałe modele tego zacnego producenta.
Zapraszamy
Premium Sound – Salon HiFi

Źrodło: www.premiumsound.pl