pl | en

„Sweet Streams”
Promocja firmy Linn

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji. Już teraz w salonach Stereo Stereo, kupujący odtwarzacz strumieniowy Linn DS lub Linn DSM otrzyma wyjątkowy prezent – dostęp do wersji Premium serwisu muzycznego Spotify w zależności od modelu odtwarzacza tablet Apple do sterowania, bony na zakup muzyki w wysokiej rozdzielczości w sklepie online Linn Records oraz odtwarzacz strumieniowy video Apple TV, a nawet komputer Apple Mac Mini. Teraz naprawdę trudno się nie skusić, tym bardziej, że dzięki systemom Linn’a wszystko czego słuchamy w domu brzmi lepiej.

Promocja trwa do dnia 18 lutego 2014, szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na miejscu. Zapraszamy na odsłuchy oraz prezentacje wszystkich systemów Linna w naszym salonach.

STEREO STEREO Warszawa, to specjalistyczny salon audio/video, położony w samym centrum Warszawy. Kilka kroków od Domów Towarowych Centrum, Filharmonii Narodowej oraz Nowego Światu, tuż obok pijalni czekolady E. Wedel. Znajdą tam państwo wyjątkowe systemu hi-fi, high-end, kina domowego, jak również nowoczesne systemy multimedialne oraz multiroom.

Nasi specjaliści będą mogli doradzić Państwu wybór odpowiednich rozwiązań oraz produktów. Bez względu na to czy szukają Państwo pierwszego systemu hi-fi, czy też pragną rozbudować aktualnie posiadany system, służymy pomocą. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz instalacji systemów audio/wideo w kraju oraz za granicą.

LINN Klimax DS / Klimax DSM
- tablet Apple iPad Air
- komputer Apple Mac Mini
- odtwarzacz video Apple TV
- 900 GBP na zakup muzyki w sklepie muzycznym Linn’a
- roczna subskrypcja serwisu Spotify w wersji Premium

LINN Akurate DS / Akurate DSM
- tablet Apple iPad Mini z wyświetlaczem Retina
- odtwarzacz video Apple TV
- 400 GBP na zakup muzyki w sklepie muzycznym Linn’a
- roczna subskrypcja serwisu Spotify w wersji Premium

LINN Majik DS / Majik DSM*
- tablet Apple iPad Mini
- 100 GBP na zakup muzyki w sklepie muzycznym Linn’a
- * roczna subskrypcja serwisu Spotify w wersji Premium

LINN Kiko System
- tablet Apple iPad Mini
- roczna subskrypcja serwisu Spotify w wersji Premium

LINN Sneaky DS / Sneaky DSM
- roczna subskrypcja serwisu Spotify w wersji Premium

Źródło: STEREO STEREO Warszawa