pl | en

dc-components LS-2, IC-2, XLR-2, Power 1, Power-2
Kable połączeniowe

Firma dc-components wprowadziła do sprzedaży nową serie kabli przeznaczoną dla wymagających użytkowników i systemów klasy średniej / wyższej.
Kable są efektem 2 lat prac i intensywnych testów w systemach wybranych klientów i sprzedawców w Polsce i poza granicami kraju. Podczas projektowania zwrócono szczególną uwagę na ich działanie w różnych systemach, priorytetem było stworzenie kabli grających równo, naturalnie, z dobrą dynamiką, rozdzielczością, szczegółowością, potrafiących odtworzyć barwę i klimat nagrań, nie dzielących muzyki na pojedyncze dźwięki, ale serwujących ją jako jedną, spójną całość.
Wizualnie cała seria utrzymana jest w stylowej kolorystyce czerni i bieli, co dodatkowo podnosi akceptowalność kabli przez płeć piękną i integruje się z każdym wystrojem wnętrz.
W skład nowej serii wchodzą: kabel głośnikowy LS-2, kable sygnałowe IC-2 i XLR-2, kabel zasilający Power 1, Power-2 oraz kabel instrumentalny do zastosowań profesjonalnych. W opracowaniu jest nowy kabel cyfrowy oraz kable do słuchawek.

Źródło: dc-components