pl | en

Audiomica Laboratory Rubin Silver – high-endowy kabel dla kobiet

Rubiny i srebro - połączenie doskonałe.
Kable audio od dawna są nazywane biżuterią systemów audio. Dzieje się tak dlatego, że materiały używane do ich produkcji to często metale szlachetne. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanego przewodu. Projektując kabel Rubin Silver chcieliśmy odnieść się w szczególności do płci pięknej. Z okazji ogólnoświatowego Dnia kobiet przedstawiamy:
Premierę pierwszego i jedynego na świecie high-endowego kabla audio dla kobiet.

Nasza uwaga nie skupiła się tylko na wygładzie. Jak każdy przewód naszej firmy przeszedł wnikliwe testy poprawności elektryczne oraz próby soniczne w naszym studio odsłuchowym.

Do produkcji użyliśmy posrebrzanej miedzi czystości N6. Dwa przewodniki składające się z dwudziestu mikroprzewodników każdy. Izolacja przewodników to fluorowany kopolimer etylenowo-propylenowy (ang. fluorinated ethylene propylene - FEP) i Teflon. Dla zachowania synergii srebrnego przewodnika wtyki kabla zostały posrebrzone w podwójnym procesie galwanizacji w wyniku którego powłoka srebrna jest trzykrotnie grubsza niż w standardowym posrebrzaniu. Srebro które zostało użyte we wszystkich procesach produkcji jest metalem jubilerski a nie srebrem technicznym i ma najwyższą próbę 925.

Kabel został wyposażony w trzy ekrany i dwa filtry przeciwzakłóceniowe DFSS, dzięki czemu jest całkowicie odporny na promieniowanie elektromagnetyczne. O filtrowaniu sygnału można dowiedzieć się więcej z zakładki „Filtry”.

Polecamy fankom dobrego brzmienia.

Przewodnik: 2 żyły N6 pokryte stopem srebra
Średnica przewodników: 2x20 AWG
Ekranowanie 1: Folia metalizowana, aluminiowa
Ekranowanie 2: Oplot miedziany posrebrzany 90% pokrycia
Ekranowanie 3: Oplot miedziany posrebrzany 70% pokrycia
Średnica kabla: 11 AWG
Mikroprzewodniki: 2x20
Wtyki: RCA posrebrzane
Filtr: 2xDFSS
Kolor: Rubinowy

Źródło: Audiomica Laboratory