pl | en

Witam Panie Wojtku!

Chciałem zapytać o sens rozbudowy zestawu Nad C320 z kolumnami Eltax Liberty 3+ o tanie rozwiązanie do odtwarzania plików. Celowo napisałem ''rozwiązanie" bo chodzi mi np. o smartfon lub tablet z zewnętrznym dakiem, np. Audioquestem Dragonem?

Czy taki duet brzmieniowo dorówna mojemu obecnemu odtwarzaczowi CD Sony CDP XB 920, czy lepiej wysupłać nieco więcej pieniędzy np. na Denona DNP 730 lub Yamahę CDN 301 czy wchodzący właśnie CD NT 670?

Pamiętam ,że swego czasu testował Pan tanie odtwarzacze multimedialne z zewnętrznymi DAC-ami , może jakaś powtórka tego tematu?

Pozdrawiam,
Tomek
Szczecin
Panie Tomku!

Tutaj nie mam wątpliwości – Denon DNP 730 to znacznie lepsze rozwiązanie niż najlepszy nawet DAC ze smatrfonem, takie życie. To dobry wybór, warto na to poskładać trochę dłużej. Ale nie jestem pewien, czy da to lepsze rezultaty niż CD grane z Sony’ego – może z plikami hi-res 24/96, albo DSD, ale też nie na pewno.

A co do testów, to firmy zajmujące się odtwarzaczami multimedialnymi nie są za bardzo zainteresowane testami… Zrobię, co się da, ale nie obiecuję :)

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła