pl | en

Bezpieczniki Synergistic Research QUANTUM SR20

Synergistic Research wprowadził do swojej oferty audiofilskie mikro-bezpieczniki o nazwie QUANTUM SR20. Bezpieczniki QUANTUM SR20 wykonane są ze specjalnego stopu i poddawane kondycjonowaniu Quantum Tunelling.

Bezpieczniki w torze zasilania lub torze sygnałowym urządzeń elektronicznych mają wpływ na dźwięk, ponieważ w swej istocie działania stanowią istotną barierę rezystancyjną w stopniu zasilania. Generują mikro-szum jak każdy rezystor. Ich wykonanie może zatem w sposób znaczący przekładać się na brzmienie. Dzięki kondycjonowaniu Quantum Tunelling (2.000.000 V) Synergistic Research uzyskuje zmianę struktury molekularnej przewodnika wewnątrz bezpieczników QUANTUM SR20 co likwiduje niepożądany mikro-szum generowany przez bezpiecznik.

Producent zapewnia, że bezpieczniki QUANTUM SR20 przewyższają wszystkie inne bezpieczniki wysokiej jakości na rynku między innymi firm takich jak Supreme, Furutech czy AudioMagic. Nie wierzysz w poprawę brzmienia za pomocą bezpieczników? Nic nie szkodzi. Bezpieczniki QUANTUM SR20 o typowych wartościach można wypróbować przed zakupem przez okres 2 tygodni. Skontaktuj się ze swoim dealerem Synergistic Research.

Ceny:
5 x 20 mm: 281 zł
6,3 x 32 mm: 328 złŹródło: audiofast