pl | en

Doskonały dźwięk w mobilnej formie – słuchawki Bowers & Wilkins P3

Bowers & Wilkins, niezwykle ceniony producent, przyzwyczaił nas, że zawsze wprowadza konstrukcje wyróżniające się unikatowym wyglądem, niezwykle wiernym brzmieniem oraz łatwością użytkowania. Od niemal pół wieku Brytyjczycy specjalizują się w produkcji kolumn głośnikowych. Z czasem zaczęli wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie również na innych polach, kierując się m.in. w stronę nowych mediów. Najnowszy etap rozwoju firmy to wprowadzenie do oferty serii doskonałych słuchawek P5 i C5. Teraz na rynek trafia nowa konstrukcja – słuchawki P3, które uzupełniają portfolio producenta i są niezwykle ciekawą propozycją dla miłośników doskonałego dźwięku.

Dźwięk i technologia W zaprojektowanych całkowicie od podstaw przetwornikach inżynierowie starannie dopracowali ruch powietrza dookoła głośników. W tym celu przemieścili zaciski, co pozwoliło uzyskać równomierny przepływ, a tym samym bardziej liniowy ruch. Unikatowy system tłumienia zapewnia idealną równowagę pomiędzy sztywnością i elastycznością. Nowatorska tkanina pokrywająca nauszniki została przygotowana na zamówienie zgodnie z wymaganiami inżynierów Bowers & Wilkins i zapewnia akustyczną przezroczystość w centralnej części, a na obrzeżach tworzy swoisty pierścień uszczelniający, który udoskonala brzmienie niskich częstotliwości i jednocześnie izoluje od hałasu.

Niesamowita uniwersalność i komfort użytkowania Użytkowników iPhonów ucieszy fakt, że P3 dostarczane są z dwoma kablami, z których jeden przeznaczony jest do współpracy z telefonami Apple’a. Zainstalowany na przewodzie pilot pozwala sterować wieloma funkcjami iPhona, a mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności zdejmowania słuchawek. Drugi z przewodów został przewidziany do współpracy z pozostałymi modelami telefonów i odtwarzaczy MP3. Gąbki nauszników wykonano z czułej na temperaturę pianki z efektem pamięci, dzięki czemu dopasowują się do kształtu uszu i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Składana konstrukcja słuchawek ułatwia ich przechowywanie, czy to w kieszeni, w plecaku, czy wreszcie w specjalnym twardym futerale dostarczanym wraz ze słuchawkami.
P3będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym lub białym. W opakowaniu oprócz słuchawek znajduje się sztywny futerał do ich przechowywania oraz dwa komplety wymiennych kabli.

Cena: 899 złŹródło: Audio Klan