pl | en

Nowa strona www CAMBRIDGE AUDIO!!!

Cambridge Audio jest jednym z najbardziej cenionych producentów urządzeń audio i audio-wideo obecnych na polskim rynku. Ta brytyjska firma zatrudnia w swoich laboratoriach więcej inżynierów i specjalistów niż większość firm ma pracowników! Stąd ciągły, stabilny rozwój jej produktów i ich regularne pojawianie się na rynku.

Aby rozwój przełożył się na zadowolenie klientów konieczne jest jednak właściwe zawiadywanie informacjami dotyczącymi wprowadzanych innowacji i właściwa polityka informacyjna z nimi związana. Podstawową platformą wymiany takich informacji jest strona www.
Cambridge Audio od lat rozwija swoją stronę internetowa, wprowadzając konieczne zmiany, kiedy tylko okazują się one konieczne – wszystko po to, aby klienci końcowi byli maksymalnie zadowoleni. Jedną z podstawowych reguł firmy jest udostępnienie materiałów na swojej stronie internetowej www.cambridgeaudio.com w językach krajów, w których jej produkty są sprzedawane. Tak też było z językiem polskim.

Ostatnimi czasy mnogość nowych produktów, a także ich rosnąca komplikacja (patrz – odtwarzacz plików NP30) doprowadziły do momentu, w którym niezbędne okazało się przygotowanie całkowicie polskiej strony Cambridge Audio. I wreszcie jest!!! Przygotowywana we współpracy z ludźmi z Wielkiej Brytanii zawiera wyłącznie materiały w języku polskim i skierowana jest zarówno dla polskich użytkowników produktów tej marki, jak i do jej sprzedawców (dealerów) na terenie Polski.
Mamy nadzieję, że pomoże ona wszystkim zainteresowanym jeszcze lepiej zrozumieć, na czym polega fenomen tej firmy.

Zapraszamy na: www.cambridge-audio.info

Źródło: Audio Center Poland