pl | en

IV URODZINY PYLON AUDIO

Szanowni Państwo nasze zestawy głośnikowe oferowane są na rynku rodzimym od 4 lat, my jako producent obchodzić będziemy niebawem swoje czwarte urodziny. Rok temu zorganizowaliśmy "aukcję urodzinową", która obejmowała nasze zestawy z aktualnej oferty. W tym roku postanowiliśmy w ramach nadchodzących urodzin zaprezentować na koniec lipca naszą nową kolumnę głośnikową Sapphire 31, która zostanie jednocześnie następcą zestawu głośnikowego Sapphire 30.
Jednak przed wdrożeniem zestawu Sapphire 31 do ciągłej oferty planowanej na koniec miesiąca lipiec 2014 r. postanowiliśmy wystawić naszą nową konstrukcję Sapphire 31 od tzw. "1 zł" / aukcja BCM / na portalu allegro.pl . Dodatkowo imię i nazwisko każdej osoby, która wygra aukcję internetową zostanie wygrawerowane na tylnej płytce znamionowej ze specjalną dedykacją od całego zespołu firmy Pylon Audio.

Wygrane zestawy będą ponadto charakteryzował się:
- okablowaniem pro firmy Klotz wewnątrz kolumny,
- unikatowymi terminalami, które zostaną umieszczone na płytce znamionowej informującej o wersji "urodzinowej" sygnowanej dla wygranych osób,
- dodatkowymi wzmocnieniami wewnątrz obudowy,
- logotypami umieszczonymi w podfrezowaniach ekranu obudowy.

Gwiazdą nowego zestawu będzie znany z wielu High-Endowych konstrukcji 1 calowy tekstylny przetwornik norweskiego Seasa. Zmiany zarówno brzmieniowe jak konstrukcyjne w stosunku do poprzedniej wersji są znaczące, skupiliśmy się na wykonaniu rasowo brzmiących kolumn. Nowe Sapphire 31 oferują dźwięk pełniejszy oraz spójniejszy, który prezentowany jest w sposób bogatszy od swoich poprzedników, przy zachowaniu ich dynamiki i witalności.

Korzystając z okazji dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzyliście nabywając nasze kolumny przez ostatnie 4 lata oraz za liczne e-maile, w których gratulują nam Państwo wyrafinowanych konstrukcji.

Zestaw Sapphire 31 od sierpnia 2014 oferowany będzie w ciągłej sprzedaży u naszych Partnerów jak i na naszym sklepie internetowym w poniższych cenach:
- okleina PCV - 3490 zł/para
- naturalna okleina - 3940 zł/para

Źrodło: Pylon Audio