pl | en

Accustic Arts PLAYER II | PLAYER ES
Odtwarzacze Compact Disc

Podczas majowej wystawy High End w Monachium swoją premierę miał najnowszy produkt z referencyjnej serii produktów niemieckiego Accustic Arts.
PLAYER II to zintegrowany odtwarzacz płyt CD i przetwornik cyfrowo-analogowy. Stanowi połączenie świetnie znanego i cenionego przez audiofilów przetwornika TUBE-DAC II Mk2 oraz transportu DRIVE II. W PLAYER II wykorzystano ten sam doskonały mechanizm typu top-loader (CD Pro2LF), zaawansowany moduł upsamplingu stanowiący własne opracowanie producenta oraz lampowy, analogowy stopień wyjściowy (klasa A) co we wspomnianych osobnych komponentach z serii Reference.
Podobnie jak TUBE-DAC II Mk2, także PLAYER II wyposażony jest w cztery wejścia cyfrowe (1xcoax, 1xaes/ebu, 1xopt oraz asynchroniczne USB obsługujące dane do 24/192) oraz wyjścia analogowe zbalansowane i single-ended.
Dodatkowa funkcjonalność PLAYER II to regulacja poziomu wyjść analogowych umożliwiająca bezpośrednie połączenie z końcówką mocy.

PLAYER II będzie dostępny już w lipcu br. w cenie 50 000 złotych.

Drugą nowością w ofercie Accustic Arts jest nowa wersja odtwarzacza PLAYER ES z budżetowej linii Evolution Series. W porównaniu z poprzednią wersją, PLAYER ES Mk2 został wyposażony w asynchroniczne wejście USB obsługujące dane do 24/192. Odtwarzacz będzie dostępny również w lipcu br. w cenie 14 500 złotych.

Źrodło: SoundClub