pl | en

Audio Pro BLACK DIAMOND
W HIFISTATION.PL

Salon HIFISTATION.PL prezentuje nowy model kolumn Audio Pro z serii Black Diamond. Już od dzisiaj kolumny dostępne są w naszym krakowskim salonie do odsłuchów!

Ponadczasowe wzornictwo
Nowa seria kolumn wyraża to co skandynawskie w najlepszy możliwy sposób zarówno pod względem brzmienia jak i wzornictwa. Wykończenie na wysoki połysk najlepiej pasuje do tego eleganckiego wzornictwa. Kolumny są dostępne w kolorze białym oraz czarnym.

Najlepszy dźwięk
Opatentowana technologia Ace-bass, umożliwia uzyskiwanie niskich częstotliwości z relatywnie małych gabarytów. Można to nazwać swoistym doładowaniem turbo dla dźwięków basowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii, zmniejszono gabaryty subwoofera, pozostawiając głęboki i potężny bas.
Membrany są zrobione z długich celulozowych włókien wzmocnionych szklanymi perełkami (glass beads) uzyskując właściwości akustyczne niezbędne do wewnętrznego wytłumienia. Natomiast dzięki hiperbolicznemu wygięciu membran otrzymujemy poprawione pasmo przenoszenia. Cewka, mocowania i struktura magnesu tworzą optymalne właściwości dla każdego głośnika generując minimalne straty.

Filozofia firmy to ograniczenie ilości komponentów na ścieżce dźwięku do minimum i w związku z tym używane przez nas zwrotnice optymalizują przesunięcie fazowe i maksymalizują klarowność dźwięku. Wszystkie elementy muszą być najwyższej jakości, aby zniekształcenia były minimalne.

Źrodło: HIFISTATION.PL