pl | en

Monitor Audio
IN WALL SUBWOOFER

Subwoofer IWS to system składający się z głośnika niskotonowego IWS10, obudowy IWB10 oraz wzmacniacza IWA250.

IWS 10 to wysokiej klasy subwoofer przeznaczony do montażu w ścianie. Pozwala dzięki temu całkowicie zintegrować fantastyczne kino domowe lub zaawansowane systemy stereofoniczne z dosłownie każdym rodzajem pomieszczenia.

Przetwornik nowego subwoofera IWS10 wykonany jest z - zastosowanego poprzednio we flagowej serii Platinum Monitor Audio - materiału RDT cechującego się niezwykłą sztywnością przy małej masie. Rigid Diaphragm Technology ma postać sandwicza z wewnętrzną warstwą o wyglądzie plastra miodu o nazwie Nomex. Subwoofer wyposażono w sprawdzony, opatentowany system mocowań tri-grip – pozwalający przykręcić głośnik z niespotykaną siłą. Maskownica IWS10 jest łatwa w montażu i może być malowana, dopasowując się tym samym kolorystycznie do wnętrza pomieszczenia w którym pracuje. IWS10 zastosowany z obudową IWB10 to gwarancja optymalnego, kontrolowanego dźwięku

IWB10 jest zamkniętą obudową konstrukcyjną dla subwoofera IWS10, wykonaną z MDF pokrytego czarnym materiałem winylowym Sandex. Kubatura 24 litrów zapewnia idealne środowisko pracy dla głośnika IWS10, redukując dźwięki emitowane na zewnątrz, np. do sąsiedniego pomieszczenia przez ścianę. Aby ułatwić instalację IWB10 jest okablowana i wyposażona w zewnętrzne terminale.

Trzecim komponentem systemu subwoofera ściennego IWS 10 jest wzmacniacz IWA250: niskoprofilowa, ale mocna konstrukcja w obudowie rackowej U1. Dostarcza do 250 W przy 4 Ω, a jeden wzmacniacz może napędzić jeden lub dwa IWS10, co oznacza łatwość w aranżacji instalacji w dużych pomieszczeniach. IWA250  może być skonfigurowany tak, aby automatycznie się aktywować sygnałem muzycznym, a także poprzez 12 V trigger, podłączony do amplitunera kina domowego lub do innego źródła. IWA250 automatycznie uruchomi się i wyłączy wraz z amplitunerem, telewizorem lub innym systemem.

Ceny:
IWA 250 Inwall Subwoofer Amplifier 230V – 1690 zł
IWS 10 Inwall Subwoofer Driver – 1690 zł
IWB 10 Inwall Back Box – 690 zł

Źrodło: Audio Center Poland