pl | en

iFi Audio w salonie Chillout

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w ofercie sklepu Chillout Studio znajdują się obecnie wszystkie produkty firmy iFi Audio. Jest to relatywnie nowa, młoda marka, założona przez Thorstena Loescha oraz Pata Wayne’a, która przebojem przedarła się do świadomości miłośników dobrego dźwięku. Pomysł na sprzęt iFi Audio ma bardzo prosty – ich produkty mają być małe, maksymalnie funkcjonalne, znakomicie brzmiące oraz niezwykle tanie. Wszystkie te produkty spełniają te założenia, pokazując, że prawdziwy dźwięk jest na wyciągnięcie ręki, a jego pozyskanie wcale nie musi wiązać się z dewastacją budżetu domowego.
W naszej ofercie można znaleźć 11 produktów tej firmy – od wzmacniaczy i przedwzmacniaczy słuchawkowych, przez kable USB i DAC-i, a na specjalnej, antywibracyjnej i dedykowanej sprzętom iFi półeczce skończywszy. Z pełną listą produktów można zapoznać się na stronie www.chilloutstudio.com, gdzie znajdują się dokładne opisy wszystkich produktów, wraz ze specyfikacją techniczną.
Naszym zdaniem, a wierzymy w nie mocno, produkty firmy iFi brzmią znakomicie, pokonując i znacznie wyprzedzając swoją konkurencję cenową, a jednocześnie świetnie wyglądają, stanowiąc idosynkratyczne dzieła sztuki. O ich niewątpliwie wielkich zaletach w samych superlatywach wypowiada się prasa krajowa oraz zagraniczna, a kolejne znakomite laurki wystawiane są każdego dnia. iFi oferuje tani wstęp do świata doskonałego dźwięku, który dzięki tej firmie jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Źrodło: Chillout Studio