pl | en

Acoustic Energy w krakowskim salonie
HIFISTATION.PL

Krakowski salon HIFISTATION.PL ma przyjemność zaprezentować kolumny renomowanej brytyjskiej firmy Acoustic Energy. Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem AE w Krakowie.

W naszym salonie przy ul. Krowoderskich Zuchów można porównać kolumny z serii I oraz III.

Seria I - w ofercie znajdują się zarówno monitory podstawkowe jak i wolnostojące konstrukcje, wyposażone w duży przetwornik wysokotonowy, szczelinowy bas-refleks, oraz anodowane aluminiowe membrany, zapewniające niskie zniekształcenia i dokładność przetwarzania dźwięku. Kolumny z serii I sprawdzą się zarówno w systemach stereo, jak i zestawieniach kina domowego, charakteryzuje je zrównoważony ale mocny dźwięk, o ciepłej tonalnej barwie, z nienachalnym, dobrze kontrolowanym basem.

Seria III zdobyła pierwsze miejsce w rankingu magazynu „Audio-Video” wyróżnienie w kategorii "Najlepsze kolumny głośnikowe do 5000 zł".

Ta seria to nowoczesny projekt, zrodzony z wieloletnich doświadczeń firmy. Za trzymanymi przez magnesy maskownicami i eleganckimi gumowymi frontami, kryją sie dopracowane głośniki. Nowy tweeter AE połączono z głośnikami nisko-średniotonowymi pokazującymi klasyczne, anodyzowane, aluminiowe membrany znane z legendarnej konstrukcji AE1. Pochylony front w modelu 305 wyrównuje czasy dolotu fal od poszczególnych przetworników, we wszystkich modelach porty bas-refleks umieszczone są z przodu. Konstrukcje serii III gwarantują bardzo niskie zniekształcenia, zminimalizowane turbulencje z otworów bas-refleks i fazowo perfekcyjne zestrojenie zwrotnic. Wszystkie modele są dostępne w luksusowych wykończeniach błyszczącej fortepianowej czerni i bieli.

Źrodło: HIFISTATION.PL