pl | en

Audiomica Laboratory Europa Ultra Reference MK2

Europa Ultra Reference MK2, to srebrny przewód połączeniowy który jest bezpośrednią kontynuacją Europy dostępnej w wersji limitowanej. Prace nad wersją MK2 rozpoczęły się na przełomie kwietnia i maja 2011 roku, w pierwszych tygodniach po premierze wersji limitowanej. Doskonałe recenzje i ogromne zainteresowanie zachęciło nas do kontynuacji i rozwijania tego projektu.

Podstawowe różnice to, ilość przewodnika, zwiększona została z jednej do siedmiu żył przewodzących skręconych w środek.
Ochrona elektromagnetyczna, z jednego do dwóch ekranów w układzie multi-shield. Ekrany nałożone przeciwnie skręconymi plecionkami wielodrutowymi, 99% pokrycia.
Dielektryk w postaci owijanej taśmy teflonowej został zastąpiony litym prętem PTFE co pozwoliło poprawić parametr elastyczności całej konstrukcji.
Wtyki, tak jak w poprzedniej wersji zostały posrebrzone w podwójnym procesie galwanizacji w wyniku którego powłoka srebrna jest trzykrotnie grubsza niż w standardowym posrebrzaniu i wynosi 5-7 mikronów dla standardu 1-2 mikrona przy np. pozłacaniu.

Wszystkie przewody Audiomica Laboratory przechodzą trzy etapowy proces przedprodukcyjny. Projektowanie, badanie poprawności elektrycznej, odsłuchy. Pozwala to na pełną kontrolę w dążeniu do zamierzonych celów. Dlatego Europa Ultra Reference MK2 nie tylko prezentuje bardzo podobne brzmienie do pierwowzoru. Jest o krok dalej.

Cena nowej wersji nie uległa zmianie i wynosi:
0,5 metra - 1200 euro
1,0 metra - 1400 euro
1,5 metra - 1600 euroŹródło: Audiomica Laboratory