pl | en

Słuchawki AKG K551 – dźwięk klasy premium

HARMAN International Industries przedstawia słuchawki AKG K551 – połączenie dźwięku AKG, komfortu i luksusu. Idealne do długich sesji odsłuchowych z domowym systemem audio lub przenośnym odtwarzaczem muzyki, słuchawki K551 z przetwornikami o średnicy 50 mm dzięki swojej konstrukcji otaczającej ucho, gwarantują dynamiczne brzmienie preferowane przez zwolenników głośnej muzyki bez przeszkadzania innym domownikom.
W słuchawkach zastosowano technologię Real Image Engineering, która zapewnia dokładne odwzorowanie dźwięku oraz realistyczne wrażenie szerokości, odległości i głębi. Słuchawki wokółuszne są niezwykle lekkie i mają komfortowy pałąk. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarno-srebrne z czarnym kablem i biało-srebrne z niebieskim kablem, przyciągają wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. Można je złożyć na płasko, by wygodnie przechowywać je w domu lub torebce czy plecaku. Na kablu umieszczono mikrofon z pilotem do odbierania połączeń telefonicznych (kompatybilny z urządzeniami Apple). “Słuchawki AKG K551 łączą słynną jakość dźwięku AKG z pięknem nowej konstrukcji , która poza uderzającym wyglądem zachwyca też komfortem. Odtwarzany dźwięk jest tak autentyczny, że poczujesz się, jakbyś był w centrum akcji”, powiedział Sachin Lawande, wiceprezes HARMAN Lifestyle and Infotainment Divisions.
W komplecie ze słuchawkami są dwa pozłacane wtyki, przedłużające ich żywotność oraz minimalizujące straty sygnału. Wtyk 3,5mm służy do stosowania z urządzeniami iPhone, iPad, iPod, smartfonami z systemem Android lub innymi przenośnymi źródłami dźwięku, a wtyk 6,3mm służy do podłączenia słuchawek do domowego amplitunera. Słuchawki K551 zachwycą także graczy i kinomanów, ponieważ potrafią wyciągnąć to, co najlepsze z dźwięku gier video i płyt Blu-ray.

Cena i dostępność
Referencyjne słuchawki zamknięte AKG K551, dostępne w kolorze białym i czarno-srebrnym, właśnie wchodzą do polskiej sieci sprzedaży w cenie ok. 1200 zł.Źródło: RB