pl | en

Onkyo TX-NR929
Dziewięciokanałowa rozrywka w najwyższej jakości w zasięgu Twojej ręki

Onkyo TX-NR929 to pierwszy amplituner Onkyo z roku 2013 wyposażony w dziewięć pełnozakresowych wzmacniaczy mocy (230W/kanał, 6 Ω, 1 kHz, 1 kanał wysterowany, JEITA), co pozwoli przekształcić Ci dom w audiowizualne niebo. Urządzenie posiada wbudowane Wi-Fi zapewniające streaming sygnału audio, który to proces możesz w pełni kontrolować swoim telefonem. Technologia Bluetooth uwalnia od przewodowego połączenia wszystkie współpracujące z amplitunerem źródła sygnału hi-fi.

TX-NR929 wyposażony jest w dziewięć wejść HDMI 4K, dwa wyjścia HDMI (jedno ARC, drugie Zone 2) Dziewięć wzmacniaczy zapewnia nagłośnienie w dwóch dodatkowych strefach Zone 2 i Zone 3 i to z jakością identyczną jak ta zastosowana w pomieszczeniu głównym. Praca i wybór źródła w dodatkowych pomieszczeniach obsługiwane mogą być z wykorzystaniem dostępnego oprogramowania Onkyo na iOS lub Android.

Onkyo TX-NR929 może odbierać radio internetowe, a także odtwarzać pliki audio umieszczone w „chmurze”. Posiada: port USB obsługujący sygnał cyfrowy z iPoda/iPhone’a/iPada, wejście HDMI współpracujące z urządzeniami wyposażonymi w technologię MHL, podgląd z wejść HDMI – InstaPrevue, skalowanie sygnału wideo do 4K dzięki procesorowi Marvell Qdeo, korekcję Phase-Matching Bass Boost i wiele innych funkcji.

CENA: 6499 zł

Źródło: EIC