pl | en

DOBÓR TRANSPORTU CD


Witam panie Wojtku!,

Prawie rok mija od naszej ostatniej korespondencji i w końcu przyszedł czas, żeby zakupić transport CD, w związku z czym mam takie pytanie: czy może przez ostatni rok pojawił się na rynku jakiś transport CD do 5 tys. zł wart uwagi? Czy pozostać przy pana propozycji Cyrusa?

Nadmienię, że potrzebuję sprzętu w wymiarach połowy szerokości standardowego. Widziałem, że w takim rozmiarze jest NuPrime CDT-8 Pro. A może jest coś jeszcze innego :)

Dodam, że aktualnie zestaw składa się z:
-Heed Obelisk SI
-Dynaudio Excite x34
-Dac Music Hall
-Listwa + zasilające przewody Supra
-RCA Chord Crimson Plus
-Głośnikowe Oyaide Explorer V2

Z tego zestawu jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, ale oczywiście człowiek ma to w naturze, że po pewnym czasie zaczyna kombinować :) I tak sobie pomyślałem, żeby może kable głośnikowe wymienić na coś z ciut wyższej półki, tak do 2 tys. zł. Chodzi o to, żeby może trochę spiąć lepiej niskie tony. Myślałem o Chord EpicX ale nie wiem, czy to dobry kierunek – może pan coś podpowie?

Pozdrawiamy serdecznie,
Ewa i Tomek


Witam!

Prawdę mówiąc wciąż Cyrus wydaje mi się najfajniejszym produktem tego typu i nie ma chyba co kombinować :) No, chyba żeby to był Pro-Ject CD Box RS2 T... Ale to też inna cena...

Pozdrawiam państwa z zimnego Krakowa:)
Wojtek Pacuła

Witam i bardzo dziękuję za odpowiedź :)

W takim razie nie ma co kombinować i pozostaniemy przy Cyrusie.
A co Pan myśli o zmianie przewodów głośnikowych?? Czy jest sens i czy Chord Epic X to dobry kierunek??

Pozdrawiamy ze stolicy Reggae - Ostróda :)
Ewa i Tomek
Witam!

Chord jak najbardziej. Ale wypożyczyłbym też do posłuchania kable Luna Cables, nawet najtańsze, może to jest kierunek dla pana. Luna Cables są cieplejsze i okrąglejsze, a Chord dokładniejszy i bardziej dynamiczny.

Pozdrawiam z Krakowa :)
Wojtek Pacuła