pl | en

Platformy Tranquility firmy Synergisti Research

Synergistic Research wprowadził do swojej oferty aktywne platformy o nazwie Tranquility ograniczające negatywny wpływ zakłóceń RFI (Radio Frequency Interference) oraz EMI (ElectroMagnetic Interference) na czułe układy elektroniczne znajdujące się wewnątrz sprzętu audio. Negatywny wpływ indukcji i interferencji sprowadza się do powstawania w sprzęcie niepożądanych sygnałów, których źródłem są sąsiednie urządzenia i wszelkie komponenty elektroniczne. Odpowiednio wzmocnione i przetworzone trafiają do naszych uszu w postaci licznych przykrych zniekształceń nieobecnych w muzyce. Platforma stanowi rodzaj aktywnej bariery, zmieniającej rozkład pół z czego czerpie korzyść komponent postawiony bezpośrednio na tej platformie. Platformy Tranquility posiadają również istotne działanie antywibracyjne.

Platformy Tranquility w swej istocie działania wykorzystują opatentowaną przez Synergistic Research technologie ogniw EM, stosowaną w kondycjonerach PowerCel oraz filtrach Galileo Cel. Stanowią całkowicie unikalne i nowatorskie rozwiązanie niestosowane dotychczas przez żadnego z producentów.
Platformy Tranquility dają szczególnie korzystny efekt pod źródłami cyfrowymi, przetwornikami, przedwzmacniaczami i wzmacniaczami (szczególnie tranzystorowymi).

Oferowane są w 3 wersjach w cenach odpowiednio 5940 zł, 11 860 zł i 17 820 zł.Źródło: audiofast