pl | en

In-akustik w ofercie K-Consult!

K-Consult przejął pod swoje skrzydła dystrybucję kolejnej marki. In–akustik to szeroka oferta wysokiej jakości kabli. Cztery linie pozwalają na dopasowanie odpowiedniego produktu do wymagań poszczególnych klientów.

Kable in-akustik to silna marka o ugruntowanej pozycji na świecie, posiadająca ponad 30 lat doświadczenia. W pierwszej kolejności w ofercie K-Consult znajdą się dwie linie skierowane do klientów indywidualnych. W ich skład wchodzą kable przy produkcji, których użyte zostały najwyższej jakości komponenty. Linia Referenz jest określana jako punkt odniesienia dla obrazu i dźwięku. Z kolei linia Exzellenz przeznaczona jest dla miłośników idealnego obrazu i dźwięku. Produkcja kabli hi-fi oraz analogowego wideo Referenz i Exzellenz odbywa się w niemieckim Ballrechten-Dottingen. Kable głośnikowe produkowane są ręcznie, nawet na specjalne zamówienie klienta. Producent posiada własny dział rozwoju produktów.

Kable HDMI z linii Referenz wykonane zostały ze srebrzonych przewodów z wysokiej czystości miedzi OFC, o bardzo dużym przekroju, 24 AWG i trójwarstwowym ekranowaniu. Posiadają one ponadto metalowe końcówki, a wtyki pokryte są 24 karatowym złotem.

HDMI Exzellenz to również srebrzone przewody wykonane z wysokiej czystości miedzi OFC, o trójwarstwowym ekranowaniu i AWG 26. W odróżnieniu od Referenz posiadają one gumowe końcówki.

Źródło: K-Consult