pl | en

HiFiMAN HE-500 i HE-300 – słuchawki

Firma HiFiMAN wprowadziła na europejski rynek nowe produkty:
∙ HiFiMAN HE-300 – pierwsze w historii firmy klasyczne słuchawki dynamiczne,
∙ HiFiMAN HE-500 – słuchawki magnetostatyczne.

HiFiMAN HE-500

Słowami „world-class headphone” wpływowy w USA magazyn “AVGuide” podsumował recenzję modelu HE-500. Na końcową ocenę złożyło się nie tylko bardzo dobre brzmienie, ale także zdolność do współpracy z dużo szerszą gamą źródeł niż dotychczas. HE-500 to pierwszy model HiFiMANa, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy. Jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego.

Cena: 3799 zł

HiFiMAN HE-300

HE-300 to pierwsze w historii HiFiMANa słuchawki dynamiczne. Model ten jest rezultatem poszukiwań audiofilskich słuchawek zdolnych do współpracy z dowolnym źródłem przenośnym. Efekt to najlżejsze (270 gram), najskuteczniejsze i najtańsze słuchawki nauszne HiFiMANa, jakie kiedykolwiek powstały.

Cena: 1195 zł

Więcej o marce HiFiMAN

HiFiMAN to znana przede wszystkim w USA audiofilska marka, której właścicielem jest firma Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek i popularyzuje alternatywny typ słuchawek określanych jako ortodynamiczne lub planarne. Jednym z pierwszych produktów jaki powstał w HiFiManie jest przenośny odtwarzacz– HiFiMan HM-801. Produkt, który dał firmie międzynarodową sławę oraz bardzo mocną pozycję na amerykańskim rynku audiofilskim.
HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak nowatorskiej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz bezkonkurencyjnie niezawodne.

Polska oferta HiFiMan obejmuje wszystkie produkty, które spełniają wymagania ROHS oraz CE.

Strona internetowa: www.hifiman.pl

Źródło: RAFKO