pl | en

Kolumny Roth w Polsce

Kontynuując rozwój uznanej w Wielkiej Brytanii, a także popularnej w Polsce, serii Oli firma Roth Audio wprowadza na rynek największą i najmocniejszą kolumnę oznaczoną Oli 4. Flagowy model serii Oli jest wyrazistym przykładem polityki firmy przyjmującej solidną jakość wykonania za fundament wiernej reprodukcji dźwięku. Metalowy korektor fazy, membrany wykonane z plecionego włókna szklanego, obudowa z płyty MDF to przykłady staranności produkcji firmy Roth Audio.
Wysokie na prawie metr kolumny wyposażone zostały każda w dwa głośniki średnio-nisko tonowe o średnicy 17cm, jeden wysokotonowy o średnicy 25mm, oraz wyjście bi-wiring. Wysoka moc oscylująca w granicach 200 W zapewnia świetną klarowność brzmienia i wypełnienie dźwiękiem praktycznie w każdym domowym pomieszczeniu. Stylistyka najnowszego modelu serii Oli łączy w sobie smukłość budowy, klasyczne miękkie linie z brytyjską elegancją. Ekskluzywny wygląd kompletu podkreślają szczyt i podstawa obudowy wykończone lakierem fortepianowym. Staranność wykonania kolumn Roth Audio potwierdza 5 letnia gwarancja. Seria Oli dedykowana jest pamięci Iana Curtisa z Joy Division - jednego z najznakomitszych wokalistów rockowych XX wieku.
Cena detaliczna: 1799 zł

Od listopada 2009 roku bezpośrednim dystrybutorem firmy Roth Audio na Polskę została firma RAFKO. Obok Oli 4 na półce z nowościami od Rotha pojawiły się:
- Kolumna centralna Roth Audio C2 cena detaliczna: 539 zł;
- Aktywny subwoofer Roth Audio KH2 cena detaliczna: 1 199 zł.

Źródło: Rafko