pl | en

Sklep.RMS.pl – jedyny sklep w branży hi-fi z wyróżnieniem Opineo.pl!

Sklep.RMS.pl z radością informuje, że otrzymał wyróżnienie od Opineo.pl - największego w Polsce niezależnego portalu z opiniami konsumentów. Wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług zarówno sprzedażowych jak i posprzedażowych.

Nagroda jest tym bardziej cenna, że niezależny ranking opracowany przez Opineo.pl nie ujął żadnych innych sklepów specjalistycznych z branży hi-fi.

Sklep.RMS.pl jest jedynym reprezentantem branży specjalistycznych sklepów hi-fi, który został zakwalifikowany do rankingu dzięki spełnieniu poniższych warunków:
- zebrał odpowiednio wysoką ilość komentarzy, co jest bezpośrednią pochodną znaczącej ilości realizowanych zamówień,
- zebrał od klientów niezależne oceny na odpowiednio wysokim poziomie – średnia ocen sklepu RMS.pl ze wszystkich lat jego działalności wynosi 9,79 punktu na 10 możliwych.

Jak powstaje ranking? Ranking tworzony jest na podstawie wyłącznie potwierdzonych i zaufanych opinii klientów, którzy zakupili sprzęt w sklepie RMS.pl - dba o to niezależny system portalu Opineo.pl. Klient wyraża swoją opinię dopiero po otrzymaniu oraz przetestowaniu produktu, stąd ranking uchodzi za najbardziej miarodajny wskaźnik faktycznej jakości obsługi oferowanej przez polskie sklepy internetowe.

Całkowita liczba komentarzy na portalu Opineo.pl przekroczyła liczbę 3,3 miliona, stąd uchodzi on za najbardziej reprezentatywny w polskim handlu internetowym.

Źrodło: Sklep.RMS.pl