pl | en

Kolumny Sonus faber AIDA w Polsce!

Referencyjne głośniki marki Sonus faber – Aida, dostępne są od maja również w Polsce. Wysokie prawie 190 cm, ważące 330 kg (para), 3,5-drożne kolumny są połączeniem tradycji oraz innowacji technologicznych.
Trzydziestoletnia tradycja Sonus faber została skondensowana w nowym, wyjątkowym projekcie.
Innowacja to druga strona duszy Aidy: wszystkie idee i patenty rozwinięte przez Sonus faber są zawarte w tym przepięknym systemie głośnikowym. Tradycyjnie obudowa kolumny ma kształt lutni, chodzi o 3-komorowy system z pierwiastkami usztywniającymi kolumnę w celu eliminacji niepożądanych drgań. System „Z.V.T.”, na przykład, został zaimplementowany w całkowicie innowacyjny sposób poprzez zastosowanie łukowego zawieszenia z kontrolowanym ugięciem zwanym „Bow Spring”.
Tradycja Sf nakazuje, by każda kolumna była tworzona z pasją do muzyki oraz piękna, tak jak prawdziwe instrumenty muzyczne. Już pierwsze spojrzenie na ten wyjątkowy produkt potwierdza ten fakt. Bezdyskusyjne jest również brzmienie, które ukoi każdego wymagającego miłośnika muzyki.

Aida dostępna jest w czerech wykończeniach czarnym i biały lakierze piano, oraz w kolorze mahoń i orzech. Odsłuch możliwy jest w salonie Audio Styl w Katowicach. Cena detaliczna jest ustalona na 415 tys. zł.

Źródło: Voice