pl | en

Constellation Audio w Polsce

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Audio System został dystrybutorem nowej na polskim rynku marki. Constellation Audio to zespół najbardziej utytułowanych osób z branż inżynierii elektronicznej i wzornictwa przemysłowego, odpowiedzialnych w przeszłości za stworzenie wielu doskonałych urządzeń. Doświadczeni audiofile z pewnością będą w stanie rozpoznać projektantów takich jak: John Curl, Bascom King, Peter Madnick, Demian Martin czy Neal Feay, który odpowiada za wzornictwo wielu najbardziej charakterystycznych urządzeń branży.

„Zespół marzeń” postawił sobie za cel wykorzystanie wszelkich możliwych technologii i rozwiązań, niezależnie od poziomu ich skomplikowania, czy kosztu. Gdy przyjrzeć się produktom Constellation Audio, łatwo jest znaleźć wiele wcześniej niespotykanych pomysłów. Są to między innymi dalece innowacyjne topologie układów elektronicznych, jak i najznakomitsze oraz często najdroższe podzespoły spośród dostępnych na rynku.

Constellation Audio gwarantuje najwyższą jakość wykonania wszystkich swoich urządzeń, dzięki jedynej sprawdzonej metodzie: produkują je samodzielnie, we własnej fabryce w Newbury Park w Kalifornii.

Oferta składa się z dwóch linii urządzeń — Performance oraz Reference. Pierwsza z nich (tańsza) składa się z przedwzmacniacza Virgo, phono stage'a Perseus, odtwarzacza plików ze zintegrowanym przetwornikiem Cygnus oraz końcówek mocy (stereo i mono) Centaur. Seria topowa to przedwzmacniacz liniowy Altair, monobloki Hercules oraz przedwzmacniacz gramofonowy Orion.

Ceny:
Virgo: 72 200 zł
Perseus: 72 200 zł
Cygnus: 91 200 zł
Centaur Stereo: 91 200 zł
Centaur Mono: 182 400 zł (za parę)
Altair: 219 000 zł
Hercules: 511 000 zł (za parę)Źródło: Audio System