pl | en

WATTGATE Z POWROTEM W POLSCE

Po dłuższej nieobecności do Polski powraca amerykański specjalista od wtyków przeznaczonych do kabli zasilających, firma Wattgate. Nowym dystrybutorem została firma dc-components.

Firma Wattgate znana jest z produkcji wysokiej klasy wtyków do zasilania, oferta dzieli się na 2 grupy - Economy i Audio Grade. Oferta serii Economy skierowana jest do osób szukających wysokiej klasy podzespołów za umiarkowaną cenę i oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny.
Obudowy wtyków wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - przednia cześć wykonana jest ze wzmacnianego włóknem szklanym, odpornego na działanie wysokiej temperatury nylonu, tył z polikarbonu. Wszystkie elementy stykowe i piny wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego 24K złotem w opatentowanej przez Wattgate'a technologii Cryo. Wszystkie śrubki i elementy wykonane z elementów niemagnetycznych.

Seria Audio Grade skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników poszukujących rozwiązań bezkompromisowych. Obudowy tak jak w wersji Economy wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Części stykowe pokryte są w 3 lub 4 warstwowej technologii Cryo (termiczna obróbka kriogeniczna). Do wyboru są wersje z elementami pokrytymi 24K złotem, czystym srebrem lub rodem. Posiadają opatentowane złącza typu perma-lock, zapewniające lepsze mocowanie kabli i bezstratny przepływ prądu. Na przedniej części obudowy posiadają oznaczenie Audio Grade oznaczające polaryzacje kabla, a śruby mocujące obudowy pokryte są złotem lub srebrem.
Warto także wspomnieć, że z wtyków firmy Wattgate korzystają min. Harmonix i Kimber Kable.

Źródło: dc-components