pl | en

Lato z radiem!

Wraz z nadejściem wakacji przyszedł czas podróży. Wakacje to czas wyjazdów nad morze, pod namiot czy nawet zwykłych wypadów na działkę.

Czy pamiętasz jak słuchałeś radia w plenerze na małym przenośnym tranzystorze?

Wracamy do tej tradycji oferując małe przenośne odbiorniki radiowe – teraz również cyfrowe!

Duńska firma DANTAX AS pod marką Scansonic oferuje eleganckie urządzenia, które niczym nie ustępują radiom stacjonarnym. Umożliwiają słuchanie ulubionych stacji radiowych FM gdziekolwiek jesteś jak również na odbieranie radia w technologii cyfrowej (DAB+ w zasięgu dostępności sygnału cyfrowego np. w Warszawie lub w pobliżu granicy zachodniej) przy zachowaniu doskonalej jakości transmisji cyfrowej DAB+- bez zbędnych trzasków, szumów.

Coraz częściej zwykłe, stacjonarne radio nam jednak nie wystarcza. Scansonic dodał jeszcze kilka ciekawych funkcji… Sprawili, że wysokiej klasy radio stało się naprawdę przenośne!

Radia Scansonic (w zależności od modelu) posiadają zainstalowany wewnątrz jednostki akumulator (P3501) lub pozwalają na rzadko spotykane wykorzystania radia do ładowania akumulatorków (Sky). Już nie trzeba martwić się zakupem odpowiednich baterii. Wystarczy podłączyć radio do zasilania, naładować baterie i korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje nam radio- gdziekolwiek będziemy chcieli go użyć.

Wszystkie opisywane modele posiadają również dodatkowe funkcje, dostępne w zależności od modelu: budzika, drzemki, programowalnych stacji, wyjścia liniowego i stereo oraz Kensington lock- gniazda umożliwiającego instalację linki zabezpieczającej przed kradzieżą.

Poza funkcjonalnością, radia Scansonic posiadają jeszcze jedną ważną cechę- solidne, staranne i piękne wykończenie. Wszystkie radia Scansonic wykonane są z wysokiej klasy materiałów, często przy wykorzystaniu materiałów takich jak skóra, naturalne drewno. W zależności od upodobań można wybierać pomiędzy „old-schoolowym” wykończeniem przypominającym stare, dobre przenośne tranzystory jakie znamy z młodości, albo nowoczesne formy obudowy wykończone lakierem o wysokim połysku.

Wiele funkcji, które są dostępne w zależności od modelu oraz atrakcyjne wykonanie sprawią, że radio Scansonic z pewnością spełni wszystkie Państwa potrzeby, jak również idealnie sprawdzą się jako prezent.

Radia już wkrótce trafią do sprzedaży! Ich ceny przedstawiono poniżej:
P3501 Black, cena: 499 zł brutto
SKY DAB+/FM czarna skóra, cena: 699 zł brutto
DA88 FM/DAB+, cena: 377zł bruttoŹródło: C4i