pl | en

Arcam rDAC – c.d.

Panie Wojtku!

Arcam rDAC okazał sie świetny! Właściwie na ta chwile wokół niego chciałbym zbudować system.
Niepotrzebnie czekałem tak długo na Monitor Audio BX2 (odświeżonej serii Bronze). Odniosłem wrażenie, że to tutaj znajduje sie "wąskie gardło". Po podłączeniu do NAD-a C326 i Arcama rDAC monitorów Dynaudio DM 2/7 było o klasę lepiej. (Nie miałem możliwości odsłuchać MA RX2.)

Niestety odsłuchy nie wyglądają tak różowo, jakby się chciało. Salony mają ograniczony asortyment i często pojawia się konieczność wpłacenia zaliczki za sprowadzenie danego modelu. Stąd po raz kolejny zwracam się z zapytaniem do Pana.

Ze względu na odświeżenie serii, w dobrej cenie można obecnie dostać Marantza PM 7003, a pamiętam że Marantz ładnie zgrał się z Dynkami. Czy takie połączenie z Arcamem dałoby lepszy efekt niż z NAD-em?

Gdyby punktem wyjścia dla Pana była budowa systemu stereo w oparciu o rDAC-a, jaki wybrałby Pan wzmacniacz i kolumny podstawkowe?

Proszę o wyrozumiałość :) i niski wymiar kary.

Z góry dziękuję za odpowiedz,
Michał

Witam!

Kara będzie niska i w zawieszeniu :)

Odpowiadając hurtem na pytania, kupiłbym raczej NAD-a, albo Cyrusa i 2/7 Dynaudio. To z Arcamem najlepsze połączenie. Albo… Proszę koniecznie posłuchać wzmacniaczy Music Halla a25.2 i nowego a35.2. Będzie pan zaskoczony. I koniecznie z Dynaudio :)

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła