pl | en

Szanowny Panie Redaktorze!

Jestem czytelnikiem miesięcznika „High Fidelity” od co najmniej czterech lat. Dzięki Pana poradom  posiadam całkiem przyjemnie grający zestaw. Sercem jest wzmacniacz LAR IA-120H. W torze analogowym grają gramofon Pro-Ject RPM 1 Carbon z wkładką Ortofon 2M Red oraz również pre Pro-Ject z serii DS. I tu wszystko jest pięknie. Natomiast w torze cyfrowym mam odtwarzacz Blu-ray Pioneer połączony przewodem cyfrowym (jako transport) z przetwornikiem Dacmagic100 Cambridge Audio. Jest to fajny zestaw bo obsługuje zarówno płyty CD jak i pliki FLAC nawet te 192/24.

Ale jak to z "chorobą audiofilską" bywa pojawił się pewien niedosyt. Aż się prosi aby tak zacny wzmacniacz od Pana Czyżewskiego dostał też profesjonalne źródło cyfrowe - nieprawdaż?  Myślę tu o nowym odtwarzaczu CD. Jednak nie chcę sobie zamykać drogi do plików, więc chciałbym żeby CD miał też odpowiedniego „daka”. Oczywiście lepszego niż mój CA.

CD o jakim pomyślałem to AYON CD-07s. Tylko mam jedno pytanie. Jakie sygnały przyjmuje jego DAC na wejściu koaksjalnym oraz USB? I czy po USB przyjmie sygnał DSD? Na stronach dystrybutora jest informacja o sygnale 96/24 jednak słyszałem, że w wersji 07s jest inaczej.
A może jest jakaś inna równie ciekawa opcja którą poleca Pan do przetestowania? Budżet na CD + DAC to 10 kzł.

Z poważaniem
Marcin
Witam!

Niestety – CD-07, także w nowej wersji, oparty jest na platformie, która nie akceptuje sygnałów powyżej 24/96 i nie ma możliwości apgrejdu. Trzeba się więc przyjrzeć modelowi CD-1sc lub poszukać gdzie indziej.

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła