pl | en

ODTWARZACZ CD DO LEBENA CS300

Witam serdecznie!

Zwracam się do Pana z prośbą o poradę. Zamierzam kupić wzmacniacz Leben CS-300. Wzmacniacz ten zaczarował mnie swym dźwiękiem i wyglądem a także możliwością odsłuchu jako wzmacniacz słuchawkowy.
Mam jednak problem natury finansowej, gdyż zakup Lebena pochłonie całe moje oszczędności i mocno nadwyręży możliwości finansowe. Myślałem więc o zakupie CD w jakimś markecie, który oferuje 30 nieoprocentowanych rat, co pozwoliło by mi na wydatek rzędu ok 5000-6000 tys. zł. Niestety oferta marketów sprowadza się do kilku firm: Denon, Yamaha, Marantz, Sony, Pioneer. W zasadzie myślałem o Denonie CX-3 lub Yamaha z serii 2000. Proszę o poradę gdyż, jak słyszałem Leben potrzebuje dobrej klasy źródła. Wiem, że te odtwarzacze to tylko półśrodki ale coś być musi na początek.

Pozdrawiam –
AndrzejWitam!

CX-3 to super sprawa, pod warunkiem, że głośniki nie będą za jasne. Lepszy byłby więc CD-2000 Yamahy. Z Lebenem zagra na pewno ładnie. Ja bym jednak poszukał czegoś z Marantza za te pieniądze – będzie bardzo fajnie. A tak w ogóle, to większość sklepów audio oferuje dokładnie takie same raty – nieoprocentowane z długą spłatą. Proszę popytać, bo jeszcze lepiej z Lebenem zagrają Cyrus i CEC, które potem z powodzeniem zagrają jako napędy dla zewnętrznych przetworników.


Pozdrawiam
Wojciech Pacuła