pl | en

Głośniki zewnętrzne - Yamaha NS-AW392, NS-AW592 i NS-AW992

Długoletnie doświadczenie Yamahy w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio, doprowadziło do powstania trzech fantastycznych modeli głośników, przystosowanych do działań w każdych warunkach atmosferycznych. Yamaha stworzyła wyjątkowo odporne i wytrzymałe głośniki, które jednocześnie utrzymują wysokie standardy w zakresie dostarczanego brzmienia.
Wewnętrzna konstrukcja została zaprojektowana z wyjątkową uwagą i dbałością, specjalnie po to aby uzyskać idealne zgranie się w czasie dwóch jednostek głośnikowych, co pozwala na zobrazowanie znakomitej sceny dźwiękowej. Falowód i przednia przegroda zapewniają prawidłową propagację dźwięku, która we wszystkich pasmach przenoszenia zapewnia czystość tonów równocześnie minimalizując poziom zniekształceń.

Zewnętrzny głośnik jest przeznaczony głównie do wykorzystania na zewnątrz np. w trakcie przyjęć w ogrodach, na tarasach, patiach, przy garażach, basenach a także w urzędach miejskich . Systemy te mogą być również używane wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzają się jako nagłośnienie sklepów, restauracji, barów, supermarketów a także, jako system głośników Surround w zestawie kina domowego.

NS-AW392, NS-AW592 i NS-AW992 posiadają unikalną, przyciągającą wzrok formę, który zdecydowanie wyróżnia je pośród innych pozadomowych głośników, których wygląd przypominają zwykłe pudełka. Niezależnie od tego czy po prostu je postawisz czy wybierzesz jedną z wielu możliwości instalacji ich niebanalny kształt doskonale wpasuje się w zewnętrzne otoczenie lub wnętrze pomieszczenia..

Źródło: Audio-Klan