pl | en

Lindy 20425 – lekkie słuchawki z aktywnym systemem redukcji szumów.

Lindy, brytyjsko-niemiecki producent akcesoriów audio-video, wprowadził na polski rynek nowe słuchawki oznaczone symbolem 20425. Nowy produkt Lindy, zaprojektowany został z myślą o osobach poszukujących wysokiej jakości odsłuchu w podróży i miejscach publicznych.

20425 to rozwiązanie dla osób, które poszukują stosunkowo tanich, ale solidnie zbudowanych słuchawek o zrównoważonym brzmieniu. Dzięki swojej uniwersalności Lindy 20425 radzą sobie bardzo dobrze w różnorodnych gatunkach muzycznych. Konstrukcja nowych Lindy to przemyślany projekt – posiada własną regulację głośności oraz odłączany kabel. Dzięki temu, w razie awarii wystarczy dokupić nowy kabel.

Jakie są idealne słuchawki do podróży? Lekkie, z elastycznym pałąkiem wzmocnionym metalową konstrukcją. Ważne, żeby dało się je złożyć, tak aby zmieściły się w torebce, plecaku czy większej kieszeni. Najlepiej, aby miały odłączany kabel – to bardzo wygodne i praktyczne. Takie są właśnie Lindy 20425.
Aby uruchomić aktywny system redukcji szumów i hałasów Lindy wystarczy jeden klik. Model 20425 sprawdzi się w zatłoczonych, a tym samym, hałaśliwych miejscach. Znakomicie wygłuszają hałas w: autobusie, metrze, samolocie czy pociągu.

Cena: 239 zł

Lindy to jeden z czołowych europejskich producentów akcesoriów elektroniki użytkowej. Niemiecko-brytyjskie przedsiębiorstwo istnieje od 1932 roku i został założony we Wrocławiu (wówczas część Niemiec). Intensywny rozwój od lat 80. XX wieku sprawił, że obecnie Lindy jest obecne ze swoimi produktami między innymi w: Europie, Irlandii, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Źródło: Rafko