pl | en

Kolory łagodne dla oczu dzięki plazmowym telewizorom Panasonic

Panasonic wprowadza na polski rynek nowe modele telewizorów VIERA o czasie żywotności panela do 100 tys. godzin Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce kolejne modele telewizorów plazmowych. Nowe produkty należą do cenionej na rynku serii X oraz nowej S. Wszystkie modele charakteryzują się rewelacyjnym, charakterystycznym dla plazm, czasem reakcji matrycy na poziomie 0,001 milisekundy, dzięki czemu są w stanie zapewnić niezapomniane przeżycia podczas oglądania filmów oraz wydarzeń sportowych. Modele serii X20 oraz S20 wyposażono w panele o wysokiej wytrzymałości, które są odporne na uderzenia. Dzięki zastosowaniu technologii plazmowej ekrany Panasonic zapewniają obraz łagodny dla oczu. Rozwiązania te z pewnością docenią wszyscy rodzice.
Oferta dostępnych na półkach sklepowych telewizorów Panasonic Viera poszerzy się o kolejne cztery modele. W przypadku serii S20 będą to TX-P50S20E, TX-P46S20E oraz TX-P42S20E o przekątnych odpowiednio 50, 46, i 42 cali. Seria X20 zostanie rozszerzona o model TX-P37X20E o przekątnej 37 cali.

Wszystkie nowe modele telewizorów oferują szereg rozwiązań, które zapewnią najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Za sprawą zastosowania funkcji Deep Colour oraz x.v. Colour oraz systemu zarządzania kolorem 3D, wyświetlane obrazy charakteryzują się wiernym odwzorowaniem kolorów. Debiutująca na polskim rynku seria telewizorów plazmowych S20 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem oraz doskonałą jakością obrazu w standardzie Full HD. Zaawansowane modele rodziny S20 wyposażone zostały szereg rewolucyjnych rozwiązań, które zapewnią niezapomniane doznania audiowizualne. Przełomowy system 600Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro, sprawia, że nawet obrazy szybko poruszających się obiektów charakteryzuje wyjątkowa ostrość, przy jednoczesnym wyeliminowaniu efektu smużenia, rozmycia i opóźnień obrazu. Wszystkie rozwiązania zastosowane w serii S20 firmy Panasonic w połączeniu z niebywałym czasem reakcji panelu oraz współczynnikiem kontrastu – 5.000.000 : 1 – zapewniają doskonałą rozrywkę podczas oglądania filmów i widowisk sportowych.

Z kolei rodzina telewizorów serii X20, którą uzupełnia w marcu model o przekątnej 37 cali, oferuje szereg podstawowych funkcji, które zapewnią najwyższy standard rozrywki w formacie HD. Panel plazmowy tego modelu zapewnia żywotność na poziomie 100.000 godzin i został wyprodukowany z myślą o środowisku naturalnym, bez użycia ołowiu. Użytkownicy modelu TX-P37X20 mogą również korzystać z rozwiązania znanego z innych modeli – Viera Image Viewer, które pozwala w prosty sposób na przeglądanie plików w formacie MPEG2, JPEG czy AVCHD.

Nowowprowadzane telewizory Panasonic Viera dostarczają doskonałej rozrywki podczas oglądania filmów w rodzinnym gronie. Wszystkie rozwiązania nowych modeli Viera w połączeniu z wyposażeniem ich tuner DVB-T MPEG-4, który stanie się obowiązującym w Polsce w 2013 roku, sprawiają, że będą one doskonałym źródłem rozrywki na długie lata.

Sugerowane ceny detaliczne:
TX-P50S20E – 5499 PLN
TX-P46S20E – 4599 PLN
TX-P42S20E – 3699 PLN
TX-P37X20E – 2699 PLN

Źródło: Panasonic Polska