pl | en

ULTRASONE iQ Pro
High-endowe słuchawki douszne z dwudrożnymi przetwornikami

iQ Pro to najnowsze słuchawki douszne tego bawarskiego specjalisty. Wykonane z wyjątkową starannością obudowy kryją dwa, niezależne przetworniki – dokładnie tak samo, jak konwencjonalnych kolumnach głośnikowych najwyższej klasy. Zastosowanie osobnego przetwornika dla tonów wysokich oraz średnich i niskich gwarantuje odtwarzanie muzyki z wyjątkową liniowością i minimalnymi zniekształceniami. Opatentowane nakładki, dostosowujące się do kształtu kanału ucha zapewniają komfortowe użytkowanie nawet przez długi czas. iQ Pro będą idealnym partnerem dla smartfonów, tabletów i notebooków.

Podstawą iQ Pro jest hybrydowy, dwudrożny przetwornik, zastosowany po to, aby rozdzielić wysokie i niskie częstotliwości. Słuchawki wyposażone są w silny, 8 mm magnes neodymowy. Unikatowe połączenie materiałów w poduszkach powoduje, że noszenie iQ Pro jest niezwykle komfortowe. Pianki doskonale dopasowują się do wnętrza ucha i nie wypadają nawet podczas uprawiania sportu.

Słuchawki można schować do pięknego, wytrzymałego pudełka transportowego. W razie potrzeby pianki douszne można wymienić na nowe – dostajemy dwie pary pianek dousznych Comply Foams TX-100 w rozmiarach L i M i pięć par silikonowych wkładek dousznych w rozmiarze S, M oraz L.

Cena 1890 zł

Źródło: Audio Center Poland