pl | en

Audeze to high-endowe słuchawki, legenda w audiofilskim świecie, od dzisiaj dostępne w naszym krakowskim salonie.

Słuchawki Audeze to w większości modeli konstrukcja otwarta (jedyny model słuchawek w konstrukcji zamkniętej to Audeze LCD-XC), planarne przetworniki, elementy nauszników wykonywane ręcznie z drewna (w zależności od modelu)

Przedstawiamy modele Audeze:

Audeze LCD-2 zagrają tak, jak chcesz!
Audeze LCD-2 zostały stworzone, by dawać dźwięk taki, jaki Ty chcesz. Specjalna membrana zapewnia szczegółowe brzmienie, które doskonale sprawdzi się w studio. W połączeniu z komfortem tworzy idealny model do długiej pracy z muzyką.

Ruchome nauszniki doskonale dopasują się do Twojej głowy. Doskonała izolacja od otoczenia zapewnia dobre brzmienie nawet przy niskim poziomie głośności.

Parametry Audeze LCD-2
Przetwornik: planarne
Impedancja: 60 Ohm
Pasmo przenoszenia: 5 - 20 000 Hz
Skuteczność: 90 dB
Maksymalna moc wejściowa: 15 mW
Kabel: 250 cm

Audeze LCD-3

  Zagwarantuj sobie atrakcyjny bas z Audeze LCD-3
Dynamiczny, przestrzenny dźwięk dopełniony atrakcyjnym basem to atut Audeze LCD-3. Specjalnie zaprojektowana budowa gąbek zapewnia równowagę akustyczną. Model dedykowany do długich odsłuchów dla osób pracujących w studio.
Ręcznie wykonane, atrakcyjne nakładki uszne stworzone ze specjalnie sprowadzanego rodzaju drewna Zebrano są niezastąpioną częścią designu charakterystycznego dla słuchawek LCD.
Audeze LCD-X to najnowszy model o kontrukcji otwartej w portfolio Audeze, wykorzystujący zaprojektowany od nowa przetwornik planarny.

  Daj się ponieść delikatności Audeze LCD-X
Specjalna budowa Audeze LCD-X stworzona z najwyższej jakości zapewni Ci komfort w każdej chwili. Otwarta konstrukcja oferuje specyficzne brzmienie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu. Odpowiednio wyprofilowane, dopasowujące się do głowy nauszniki sprawiają, że dźwięk jest kierowany prosto do Twojego ucha. Już nie musisz się martwić, że tracisz właściwe brzmienie, bo fale odbijają się, zanim dotrą do Twojego kanału słuchowego.

Audeze LCD-XC to pierwsze słuchawki planarne Audeze o kontrukcji zamkniętej.

  Podaruj sobie stylowe Audeze LCD-XC
Charakterystyczny dla Audeze LCD-XC stylowy wygląd zachwyci Cię od pierwszego zobaczenia. Czerń zestawiona z drewnem, idealnie dobrane szczegóły połączone z mocną konstrukcją dają gwarancje jakości.
Drewniane, naturalne wykończenie nauszników - doskonale wygląda. Dodatkowo pozytywnie wpływa na dźwięk, nadając mu niecodzienne brzmienie. W zestawie znajdują się środki pielęgnacji, które pozwolą zachować Ci piękno drewna przez wiele lat.

Więcej na temat wszystkich modeli znajdziesz w naszym sklepie www.hifistation.pl
Zapraszamy do odsłuchów - wszystkie modele dostępne są w naszym krakowskim Salonie Audio:
HIFISTATION.PL
Ul. Krowoderskich Zuchów 16
31-272 Kraków
Tel. 12 307 04 67

Źródło: www.hifistation.pl