pl | en

Kable zasilające do Creeka Evo 2

Witam ponownie :)

Przyznam szczerze, że zakup listwy zasilającej jako sposób na poprawę dźwięku traktowałem z lekkim przymrużeniem oka, zabezpieczenie tak, ale jakość brzmienia ..... hm… Za Pana radą z zaprzyjaźnionego sklepu chciałem wypożyczyć SUPRĘ - na stanie jej nie mieli, wiec wziąłem to co było - ENERR Power Point + kabel Blue AudioForte. Po podłączeniu mojego zestawu Creek EVO 2 szczęka mi opadła, poprawa brzmienia była KOLOSALNA!!! W czasie testów do pokoju weszła moja żona - jest to cudowna kobieta bardzo mocno chodząca po ziemi, która moje odjazdy jakoś toleruje, ale ku mojemu zdziwieniu stanęła na środku pokoju i zapytała, co takiego podłączyłem, że system tak fajnie gra! Nie mogła uwierzyć, że jest to listwa zasilająca :) Jak łatwo się domyśleć, sprzęt już u mnie zotał, a ja mam kolejny problem - jakie kable zasilające do wzmacniacza i CD ? Z góry dziękuję za pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam
Norbert

P.S. A tak na marginesie – czy po zakupie troszkę lepszego zestawu stereo niż w hipermarkecie wydatki z tym związane kiedyś się kończą? He, he…Witam!

Proszę pozdrowić żonę, nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo audio im zawdzięcza, właśnie przez tolerancję dla naszych dziwactw i wydatków – które NIGDY się nie kończą :)

Generalnie jestem zwolennikiem stosowania spójnych rozwiązań – jeśli Enerr się sprawdził, to najlepiej zainwestować w kable sieciowe tego samego producenta. Niestety nie znam firmy, więc nie wskażę konkretnych modeli. Ale będzie dobrze…

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła