pl | en

⸤ INTERKONEKT AUDIO TECHNICA – CZY WARTO?


Dzień Dobry!

Panie Wojciechu, chciałbym zapytać, czy miał Pan styczność, a może zna Pan interkonekt Audio Technica Titan AT6A56. Wiem tylko tyle, że są to interkonekty z miedzi PC-OCC produkowane pod koniec lat 80. – i w sumie to cała wiedza, jaką posiadam. Trafiłem na
opinie, że są to dosyć dobre interkonekty, jak na obecne czasy i w porównaniu do dzisiejszej produkcji są w stanie się pokazać z dobrej strony.

Sam poszukuję interkonektu, ponieważ w niedługim czasie będę chciał wypożyczyć Ayona HA-3 i na tę okoliczność będzie mi potrzebny kabel RCA, ale nie chcę robić niewiadomo jakich drogich zakupów. A podejrzewam, że Ayon mógłby już u mnie zostać – przynajmniej mam taką nadzieję.

Audio Technicę znalazłem za 600 zł i jeśli faktycznie to byłby dobry interkonekt, to na takie testy i na sam początek by wystarczył, później poszukałoby się czegoś lepszego. 

Pozdrawiam
Adam


Witam!

Niestety, nie znam tych interkonektów... Ale generalnie rzeczywiście było tak, że firmy typu AT, Accuphase, Luxman itp. zamawiały fajne kable u Furukawy, która produkowała miedź PC-OCC i oferowały w niskich cenach. Dlatego myślę, że za te pieniądze to  jest super okazja :)

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła