pl | en

Witam Panie Wojtku!

Kupiłem docisk Pathe Wings 650 g. Kiedy powiedziałem żonie, że Pan Wojtek Pacuła też poleca dobre dociski , to usłyszałem - hmm, no fajny, a jaki ładny. Już ten, który daje pan Andrzej z Ad Fontes jest dobry, ale przypomniałem sobie, że Panu tak podobał się Pathe, więc w ciemno kupiłem.

Powiem krótko - poprawiło się proporcjonalnie wszystko, ale szczególnie uderza OGROMNA dynamika (!!!) oraz scena dźwiękowa. Sprzedałem Anthony Gallo swojemu koledze, który był nimi zafascynowany i czekam na zamówione u pana Owczarka Gradient Helsinki, mają być lada dzień- gość który przywiózł je kiedyś do mnie z Gdańska powiedział ,że nie słyszał lepiej grających Gradientów - akurat jemu wierzę, bo ja Gradienty słuchałem z różną elektroniką i faktycznie u mnie grały najlepiej (monobloki na podwójnej 845 ze sterującą 300 B). W związku z tym słucham obecnie na systemie słuchawkowym , z którego jestem bardzo zadowolony: HE-500, kabel Acoustic Revive, wzmak - Schiit Lyr.

Nawet mojej żonie bardzo podoba się ten dźwięk , a słuchaliśmy dzisiaj płyt , które dopiero dostałem-
1. Tensnake- Glow - fajna elektronika, dobrze wytłoczona - Virgin EMI Records.
2. Dream Theater - rock - nieprawdopodobnie szybkie, dynamiczne granie - Roadrunner Records /Warner Music.
3. Justin Timberlake - 20/20 The Experience- strasznie nisko schodzący bas jakieś - na moje ucho - 23-25 Hz.
To tyle nowości, musiałem się z Panem podzielić wiadomością o tym docisku , naprawdę pięknie wykonany, polecam wszystkim.

Pozdrawiam
Krzysztof