pl | en

Harbethy kupione!!!

Witam

Informuję, że właśnie od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem głośników Harbeth Domestic 40, kol. tiger ebony. Dojechał również wzmacniacz Cary Audio SLI 80 i okablowanie Tara Labs na poziomie Prime (zasilanie), Air (głośnikowe i interkonekt). Chwilowo mam jeszcze zastępcze podstawy i muzyka odtwarzana jest z DVD Samsunga za całe 70 zł...

Całość jest zupełnie nowa i potrzebuje trochę czasu, ale już teraz mogę powiedzieć, ze właśnie tego charakteru szukałem. Teraz może być już tylko lepiej.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Mam pytanie, do testu przygotowane mam następujące odtwarzacze:

Meridian G 08.2
Hegel CD P4A MK II
Cary audio CD 500

Na który z nich Pan by postawił? Słyszałem tylko Cary audio CD 500, wydał mi się odtwarzaczem dobrym, ale bez "charakteru".

Pozdrawiam
Marek

Panie Marku!

Bardzo się cieszę, że koło miłośników Harbethów rośnie! To niezwykle kolumny i zasługują na sukces.
Co do odtwarzacza, to myślałbym o dwóch odtwarzaczach: Ayon Audio CD-1sc lub któryś z odtwarzaczy Cyrusa, podrasowany w przyszłości zasilaczem. Hegel – też dobry pomysł, ale trzeba go najpierw w odsłuchach u siebie w systemie, bo ma dość wyraźnie ukształtowaną barwę. W systemie Hegla gra super, ale w innych musi być najpierw odsłuchany.

I jeszcze jedno – proszę koniecznie zaopatrzyć się w dobre podstawy antywibracyjne pod CD i wzmacniacza. Z mojego doświadczenia wynika, że daje to niesamowite wyniki. Jeśli byłby pan zainteresowany czymś najlepszym, na miarę Harbethów, to byłyby to powietrzne platformy RAF-48 Acoustic Revive – sam takich używam. To po prostu to topów. A jak nie, to coś z oferty Pro Audio Bono.

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła