pl | en

Musica - 100% w Japonii

Musica to kolejna z tych firm japońskich, które zostały ukryte daleko na zewnątrz. Aż do dnia dzisiejszego. Moje Audio zawsze szukało czegoś, co jest trochę nadzwyczajne. Być może premiera tej firmy na polskim rynku będzie czymś wyjątkowym dla polskich audiofilów. Produkty Musica są wykonywane w 100% w Japonii w audiofilskiej profincji Gifu.

W otoczonej lasami siedzibie firmy powstają naprawdę niezwykłe urządzenia które na japońskim rynku audio zrobiły prawdziwą furorę.
Ale już sama nazwa Musica zobowiązuje by był to produkt niebanalny.
Konstruktorzy Musica wierzą, że tylko małe firmy audio, takie właśnie jak Musica są w stanie wyprodukować wysoce pożądane produkty poszukiwane przez miłośników muzyki z całego świata.
Seria 40 jest najtańszym poziomem w ofercie firmy. Seria ta wyróżnia się niezwykle kompaktowymi, niewielkimi rozmiarami urządzeń. Urządzenia tej serii są idealne dla wszelkich systemów audio współdziałającym z PC ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w audiofilskiej sypialni i wszędzie tam gdzie nie miejsca na duży system audio. W ofercie znajdziemy miniaturowy wzmacniacz zintegrowany int40, cdb40 bufor dla odtwarzaczy cyfrowych, usb40 przetwornik USB, hpa40 przedwzmacniacz słuchawkowy.


Seria 200 i 1000 została specjalnie stworzona dla najbardziej poszukującej grupy audiofili.
Znajdziemy w niej serię wzmacniaczy zintegrowanych i dzielonych konstrukcji.
Seria 1000 wyróżnia się wykorzystaniem technologii hybrydowych.
Niezwykle ciekawie od strony konstrukcyjnej i dżwiękowej zapowiadają się dwa wzmacniacze zintegrowane tej serii int1000 i int1000s. Wzmacniacze te pracują w klasie A/B zaś wzmacniacze mocy ( pow1000, pow1000, mono1000) są zaprojektowane w klasie A.

Źródło: Moje Audio