pl | en

MONITOR AUDIO AirStream WS100

Wspaniały, wolny od kabli dźwięk w sekundę
Nie musisz ciężko pracować na wspaniały dźwięk. Jeżeli jesteś jednym z milionów ludzi, którzy archiwizują swoją muzykę na dysku twardym w laptopie, ta wiadomość jest dla ciebie: firma Monitor Audio przygotowała wyjątkowy system głośników WS100. Wystarczy je ustawić, podłączyć transmiter USB do komputera i odtwarzać pliki z jakością CD bez zbędnego okablowania. To naprawdę proste! Jeśli kochasz muzykę i doceniasz wysoki poziom wykonania, pokochasz także WS100!

Uniwersalny, łatwy w obsłudze, przemyślany w każdym detalu
Głośniki WS100 są zaprojektowane przez miłośników muzyki, a nie inżynierów sieci komputerowych. Bezprzewodowe połączenie do każdego komputera – stacjonarnego, laptopa lub Mac odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu sprytnego transmitera. Podłącz go, a urządzenie skonfiguruje się automatycznie: W sekundę jesteś gotowy do słuchania czystego, precyzyjnego brzmienia o jakości CD.

Zaprojektowany przez miłośników muzyki dla miłośników muzyki
Niezrównana łatwość użycia to tylko część historii WS100. Zgodnie z – rozpoznawanym przez ekspertów na pięciu kontynentach – podejściem do produktu firmy Monitor Audio, każdy (aktywny) głośnik został zaprojektowany tak, by wydobyć to, co najlepsze z 5” kostki. Dlatego właśnie WS100 wyposażony został w przetworniki C-CAM. To technologia znana z flagowych głośników Monitor Audio. Sygnał biegnący do przetworników jest optymalizowany bezpośrednio przez procesor DSP i wzmacniany przez indywidualne wzmacniacze. Do przesłania sygnału audio wykorzystano technologię bezstratnego bezprzewodowego przesyłu sygnału SKAA, która zapewnia pracę systemu bez zaników i zniekształceń – słowem pomyśleliśmy o wszystkim.

Doświadcz wysokiej jakości
Obudowa każdego głośnika WS100 wykonana jest z odlewanego, sztywnego metalu z odpornym na zarysowania, polerowanym panelem górnym. Unikalny system magnetyczny umożliwiający usytuowanie głośnika pod kątem zapewnia wspaniałą przestrzeń w każdym miejscu.

Podłącz i odtwarzaj gdziekolwiek
Kiedy chcesz posłuchać muzykę, po prostu podłącz i odtwarzaj ulubione utwory - dzięki funkcji „plug and play”. To naprawdę proste: podłącz transmiter SKAA do portu USB, podłącz głośniki do prądu i gotowe! W tym samym czasie można podłączyć 4 pary głośników obsługiwane z jednego źródła. Można też inaczej – dokup dodatkowe transmitery, aby z 4 rożnych źródeł odtwarzać audio o jakości CD na tej samej parze głośników. Stylowy pilot zdalnego sterowania pasuje do każdej ręki.
Jeżeli odtwarzasz pliki audio z odtwarzacza plików, z komputera lub przez wejście aux, aktywuj z pilota zdalnego sterowania takie funkcje jak: play/pauza przeskok utworów lub poziom głośności. Poziom głośności może być również ustawiony z przycisków na prawym głośniku WS100.

Wyzwól swoją muzykę
W głośnikach WS100 kumulują się cztery dekady wiedzy na temat dizajnu. Dzięki nim otrzymujemy kompaktowe, oferujące niesamowity dźwięk, rzetelne głośniki. Jeśli wszystko czego potrzebujesz to muzyka, system WS100 przywróci ją do życia lepiej niż wszystkie inne akcesoria komputerowe.

Kluczowe zalety
Łatwy w obsłudze i ustawieniu, aktywny system głośników bezprzewodowych o wysokiej jakości brzmienia.
Plug and play – szybkie podłączenie bez dodatkowego oprogramowania.
Uniwersalny: współpracuje z PC, Mac i większością odtwarzaczy plików.
Pilot zdalnego sterowania, kontrola głośności, odtwarzania i przeszukiwania utworów.
Sztywna, odlewana konstrukcja metalowa z unikalnymi ruchomymi podstawkami.
Wysokiej jakości przetworniki C-CAM, z technologią znaną z high-endowych kolumn Monitor Audio.
4 wzmacniacze, dla każdego głośnika osobno, moc całkowita 60 W.
Zaawansowany procesor DSP, osobne przetworniki D/A dla każdego głośnika.
Opatentowany system bezprzewodowego przesyłu SKAA.
Technologia SKAA bezprzewodowego przesyłania danych z jakością CD.
Reprodukcja muzyki bez szumów, zniekształceń, zaników.
Obsługa do 4 par WS100 przez jeden transmiter.
Obsługa jednej pary głośników z 4 transmiterów (kilka źródeł).
Wejście Aux - jack 3,5 mm.

Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 80 Hz – 25 kHz
Maksymalne SPL: 99,5 dBA
Moc maksymalna: niskie tony - 2 x 20 W, wysokie tony - 2 x 10 W
Przetworniki: niskotonowy - 2 x 75 mm, C-CAM, wysokotonowy - 2 x 19 mm, pozłacany C-CAM
Obudowa: zamknięta
Czułość wejściowa AUX – 10 Ω/300 mV
System bezprzewodowy: SKAA 2,4 GHz
Zasięg transmitera: do 10 m
Stosunek sygnał/szum: >95 dB
Wzmacniacz: klasa D
Pobór mocy: w trybie standby - <0,5 W, max. - 14,5 W
Wymiary: 125 x 120 x 120 mm
Waga: 1,8 kg
Kolor: srebrny z czarnymi wykończeniamiŹródło: Audio Center Poland