pl | en

Harman/Kardon BDT30BLK w czerni

Marka Harman/Kardon wzbogaca swoją ofertę w nową linię amplitunerów kina domowego. Nowe modele mają nie tylko bogatsze wyposażenie niż ich poprzednicy, różnią się również wyglądem – są całe czarne. Znany już odtwarzacz Blu-ray Harman/Kardon BDT 30 był dopasowany kolorystycznie do modeli AVR x65, dlatego Harman/Kardon przedstawia teraz jego wersję w eleganckiej czerni – BDT 30BLK. Odtwarzacze kryją to samo wnętrze, różnica polega jedynie na wyglądzie zewnętrznym.

HARMAN/KARDON BDT 30 Wszechstronny wielofunkcyjny odtwarzacz plików multimedialnych obsługujący wiele różnych formatów.
wszechstronny odtwarzacz Harman/Kardon BDT 30 płyt Blu-ray Disc gwarantuje wysokiej jakości dźwięk i obraz. Jako wielofunkcyjny odtwarzacz plików multimedialnych w jakości HD, BDT 30 obsługuje szeroką gamę formatów, od płyt Blu-ray Disc, DVD i CD po formaty BD-Live, MPEG, WMA i JPEG odtwarzane z nośników USB. Oczywiście BDT 30 obsługuje również wszystkie formaty kodowania dźwięku – w tym Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD Master Audio i MP3. Zapewnia także niezrównany obraz wideo dzięki upscalingowi sygnału ze źródeł starszego typu do rozdzielczości 720 p i 1080 p. Odtwarzacz można w łatwy sposób włączyć w centrum kina domowego poprzez wyjście HDMI z funkcją Deep Color 30/36-bit lub kompozytowe analogowe wejścia i wyjścia audio – dowolność wyboru zapewniana przez wszystkie produkty Harman/Kardon. Informacje o aktualnie odtwarzanej płycie podawane są na wyświetlaczu z matrycą punktową. Odtwarzacz posiada także w zestawie wygodny w obsłudze pilot zdalnego sterowania. BDT 30 to doskonały przykład technologii spełniającej marzenia o rozrywce w wielkim stylu.

Technologia HDMI z możliwością odtwarzania 3D
Odtwarzacz płyt Blu-ray BDT 30 pozwala w zaciszu domowym cieszyć się rozrywką w 3D z telewizji 3D, płyt Blu-ray, tunerów telewizji kablowej lub satelitarnej – zapewniając najwyższej jakości dźwięk i prawdziwie cyfrowy obraz w jakości HD w rozdzielczości do 1080 p przy użyciu tylko jednego kabla HDMI. Brak wynikających z konwersji strat na jakości obrazu i dźwięku sprawia, ze możesz cieszyć się rozrywką oferowaną przez hollywoodzkie hity w takiej jakości, jaką zamierzyli ich twórcy.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
Odtwarzacz BDT 30 gwarantuje obraz o wysokiej rozdzielczości, zgodny z cyfrowym standardem zapisu w formacie Blu-ray, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez Twoje multimedia. BDT 30 obsługuje formaty kodowania Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, uzupełniające funkcje odtwarzania 3D, zapewniając w efekcie głęboki, bogaty dźwięk przestrzenny.

Odtwarzanie płyt CD-R/CD-RW
Odtwarzacz BDT 30 jest w pełni zgodny ze współczesnymi formatami płyt CD-R i CD-RW. Dodatkowo jest przystosowany do odtwarzania nowoczesnych plików cyfrowych takich jak WMA i MP3.

Wyświetlacz z matrycą punktową
Elementem wyróżniającym odtwarzacz płyt Blu-ray BDT 30 od innych jest zaawansowany wyświetlacz z matrycą punktową. Za pośrednictwem łatwego w nawigacji menu można wyświetlić żądane informacje o odtwarzanym utworze. Odtwarzacz posiada także przydatną funkcję przyciemniania służącą do zmniejszania jasności wyświetlacza.

Dźwięk Harman/Kardon: tradycja i osiągnięcia
Odtwarzacz BDT 30, stanowiący doskonałe połączenie stylu, nowoczesności i pomysłowości, to najlepszy przykład innowacyjności firmy Harman/Kardon – tradycji znajdującej uznanie wśród audiofilów od niemal 60 lat. Inżynierowie Harman/Kardon bezustannie zgłębiają tajniki wiedzy dotyczącej dźwięku, opracowują wspaniałe produkty audio o wysokiej jakości i trwałości oraz – co najważniejsze – cieszące się nieposzlakowaną opinią wśród audiofilów.Źródło: R. Bayłs