pl | en

AUDIO NOTE COBRA


Dzień dobry!

mam pytanie odnośnie wzmacniacza lampowego AUDIO NOTE COBRA, który pan testował. Posiadam głośniki Harbeth 7ES-3 XD i zastanawiam się nad tym wzmacniaczem. Pytanie brzmi: czy będzie to zgrany duet i czy wysteruje je do granic możliwości. Czy waty wystarczą do napędzenia tych głośników. Pan miał go podpiętego do swoich Harbethów 40.1. Czy odczuł pan jakiś niedosyt? Lampy lubią wysokowydajne głośniki. Stanąłem przed wyborem wzmacniacza – czy to będzie dobry partner? Chodzi mi też po myśli, ale to tranzystor Hegel H390. Co mógłby mi pan doradzić?

Za wszystkie sugestie z góry dziękuję,
Krzysztof


Witam panie Krzysztofie!,

Ja bym jednak szedł w lampę, a AN Cobra jest świetnym wzmacniaczem, Nawet z H40.1 nie było problemu z ich wysterowaniem.
Pozdrawiam

Wojtek Pacuła
Dzień dobry,

mam jeszcze pytanie odnośnie jakości dźwięku wzmacniacza Hegel H590 przez Roon. Czy jest sens kupować Lumina T3 do Hegla H590? Czy z Lumin T3 będzie miał lepszy dźwięk po XLR podpiętym do wzmacniacza niż pliki grane przez H590 za pomocą Roona?

Serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof
Witam,

tak, dobry odtwarzacz plików zawsze zagra lepiej niż moduł wbudowany do wzmacniacza. A T3 jest naprawdę świetny - mój egzemplarz właśnie do mnie wczoraj przyszedł :)

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła