pl | en

KABEL USB – WAŻNA RZECZ


Witam!

Chciałbym poprosić o poradę dotyczącą kabla USB AB. Obecnie mój laptop jest połączony z DAC wzmacniacza Copland CSA100. Słucham muzyki z Audirvana Studio przez zwykły kabel USB, ponieważ po uruchomieniu tego programu na drugi dzień wystawiłem do sprzedaży Bluesound Node 2i i kabel go zasilający.

Chciałbym kupić perspektywiczny kabel USB.Co Pan poleca w budżecie do ok. 2500 PLN?

Grzegorz


Witam panie Grześku!

Prawdę mówiąc, to po prostu wybrałbym coś z oferty Wireworlda. Tomek, członek KTS-u (Krakowskie Towarzystwo Soniczne),własnie kupił model Platinum i mówi, że jest świetnie :) To oczywiście nie musi być aż tak wysoki model :) I będzie dobrze.

Pozdrawiam,
Wojtek Pacuła
Panie Wojtku!

Kupiłem za 430 Euro używany kabel Lightharmonic USB. Pierwszy raz usłyszałem swoje głośniki… I zrozumiałem o czym wszyscy piszecie… Przeskok o dwa poziomy. Dźwięk jak „dobrze naostrzony nóż”.
Straciłem rok … :-)

Następny krok to Visual Acoustic, czyli Vicoustic, a na jesieni zobaczymy co dalej.

Grzegorz
Witam!

O super, bardzo się cieszę, że panu zagrało – to najważniejsze!

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła
Panie Wojtku!

Mam 53 lata. Córka na architekturze, syn w liceum. Kiedyś, czyli ok…. mój Boże… kurcze… około 35 lat temu, będąc w technikum elektrycznym, zbudowałem na bazie „Radioelektronika” 70-watowe Altusy i słuchaliśmy z braćmi wieczorów płytowych z Zodiaka i wieży Diory (szufladka).

Obecny sprzęt kupiłem w Top Hi-Fi w marcu ub. r. Sprzedawca powiedział, że zazdrości mi, że jestem na początku przygody :) Od tego czasu, mój relaks to – oprócz moich owczarków niemieckich i ogrodu – czytanie o streamerach, deckach, kablach i innych historyjkach, Brystonach, PS Audio….. Fascynujące. Tylko kasy brak … :-)

Dziś dotarł ten kabel i naprawdę, musiał Pan to przeżyć… - zrobił różnicę. Czułem, że ten „setup”, gra poniżej swoich możliwości. Gniotło i męczyło mnie to. Teraz stał się selektywny, z szeroką sceną, fajnie słychać dźwięki w określonych miejscach. I wiem, że ciągle jestem na początku drogi, mając powyżej pięćdziesiątki. Widzę, że warto kupować na Audio Markt…

Pozdrawiam,
Grzegorz