pl | en

Witam!

Ma na imię Lucas i piszę z Brazylii. Przede wszystkim przepraszam za zawracanie głowy, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie napisać. Niedawno przeczytałem, po raz kolejny, twoją niesamowitą recenzję dzielonego wzmacniacza Audiopax L50/M50 i był to impuls dla tego maila.

Mój pierwszy kontakt z urządzeniami Audiopax miał miejsce w połowie 2009 roku, kiedy jeden z moich przyjaciół kupił przedwzmacniacz Model 5 z serii A3. W tym czasie jego system składał się z kolumn Wilson Audio Watt/Puppy 7 i wzmacniacza Audio Research VT-200. Wzmacniacz wymieniał później na urządzenia VTL-a, Krella i ASR Emitter, zmienił też kilka razy głośniki… Ale przedwzmacniacz wciąż był ten sam!

Niedawno kupiłem mój pierwszy system Audiopaxa (M5/M88) i jestem po prostu zdumiony. To niebywale wierny, realistyczny, „bebechowy” i intymny dźwięk – taki, jaki być powinien. Używam (a właściwie używałem) pary kolumn Dali Epicon 2.

Okazało się, że Audiopax WŁAŚNIE wypuścił nową serię głośników, wynik ośmiu lat badań i prób. Myślę, że koniecznie powinieneś ich posłuchać – przynajmniej modelu Mandolin II Ceramik, w którym zastosowano ceramiczne głośniki Acutona. Ten konkretny model jest na rynku od dziesięciu dni, tylko dwóch melomanów je słyszało i od razu kupiło. A ja? – Kupiłem je bez odsłuchu… :)

Jeszcze raz przepraszam za zawracanie głowy (prawdopodobnie i tak nie będziesz miał czasu przeczytać tego maila), ale pasja wobec tego, co teraz słyszę jest ponad wszystko – po prostu musiałem to zrobić.

Pozdrawiam,
Lucas/Brazylia