pl | en

Witam!

Piszę z prośbą o pomoc w doborze wzmacniacza jak i przetwornika C/A do LCD 2, które planuje zakupić.
Słuchałem Audeze LCD-2F i można powiedzieć, iż zakochałem się w tym brzmieniu.
Teraz pozostaje kwestia, aby dobrać do nich odpowiednie urządzenia, które nie tylko zasilą porządnie te słuchawki, ale również zapewnią niezapomniane wrażenia.
Budżet na wzmacniacz oraz przetwornik chciałbym przeznaczyć to około 10.000 zł.
Czym powinienem się zainteresować, chcąc uzyskać jak najlepsze efekty z LCD 2F?

Pozdrawiam 
Kuba
Witam!

LCD-2 to rzeczywiście fajne słuchawki, ale niezbyt łatwe do napędzenia. Żeby je dobrze wysterować, tj. bez zniekształceń potrzebne by było coś w rodzaju wzmacniacza/DAC-a Mytek Liberty. wiem, wiem – to znacznie mniej niż pan przeznaczył, kosztuje ok. 1000 euro, ale proponowałbym pańskie pieniądze rozłożyć inaczej, efekt będzie dużo lepszy niż wydanie wszystkiego tylko na wzmacniacz.

Pierwszy element już pan ma – Liberty (będziemy o nim pisali w kwietniu). Drugi to kabel zasilający. Proszę się przyjrzeć nowym kablom Acrolinka z serii Anniversario (4020 i 4030). Do tego dochodzi Verictum X-Block w nowej wersji (http://highfidelity.pl/@main-2533&lang=), który kładzie pan na wzmacniaczu. Kolejnym krokiem będą jakieś fajne nóżki antywibracyjne – trzy sztuki, możliwości jest sporo, chociażby Pro Audio Bono. I wreszcie kable do słuchawek – jest kilka firm, które się w tym specjalizują, ale gorąco namawiałbym do posłuchania kabli Forza AudioWorks.

W ten sposób wyda pan 10 000 zł, ale odstanie pan skończony, dopracowany system, z którym pana słuchawki NAPRAWDĘ pokażą, za co można je pokochać :)

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła